"KÖKSAL, SELAHATTİN DEMİRTAŞ'A SELAM GÖNDERENLERE NİYE SESSİZ KALDI"

 

AK Parti Afyonkarahisar Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan yaptığı yönetim kurulu toplantısında bir konuşma yaptı. Karahan "CHP'li Afyonkarahisar belediye başkan adayı Burcu Köksal, Selahattin Demirtaş'a selam gönderenlere niye sessiz kaldı" diye sordu.

Karahan "Biz sahada vatandaşlarımıza şu çağrıyı yapıyoruz; Kıymetli Afyonkarahisarlı hemşehrilerimiz sizler Ankara’da DEM Parti ile kol kola gezen CHP’lilerle yol yürümek zorunda değilsiniz. Afyonkarahisar milliyetçi bir şehirdir. Afyonkarahisar vatan perver bir şehirdir. Afyonkarahisar vatanını milletini seven bir şehrin tam kendisidir. Afyonkarahisarlının kantarı belindedir" dedi.

"Burcu Köksal, Selahattin Demirtaş'a selam gönderenlere niye sessiz kaldı"

AK PARTİ İL BAŞKANI HÜSEYİN MENTEŞ 19 MAYIS MESAJI YAYINLADI AK PARTİ İL BAŞKANI HÜSEYİN MENTEŞ 19 MAYIS MESAJI YAYINLADI

Karahan sözlerine şöyle devam etti; Cumhuriyet Halk Partili belediye başkan adayı daha bir ay önce CHP’nin kurultayında destek verdiği Kemal Kılıçdaroğlu’nun Osman Kavala ve Selahattin Demirtaş‘a selam göndermesini içine sindirmiş kabullenmiş hatta benimsemiş, hemen akabinde de kendisini belediye başkan adayı yapan yeni genel başkanın Selahattin Demirtaş’a selam göndermesini kabullenip sessiz kalmıştır. Bu ülke teröre 40 bin şehit vermiş bir ülkedir. Terör belasından rahatsız olan çıkar açıklama yapar, rahatsız olmayan da susar sessiz kalır kabullenir. Lakin Afyonkarahisar halkının kantarı belindedir . Kimin ne olduğunu ne niyetli olduğunu iyi bilir. Yakın zamanda ülkemizin bekası için Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde oylanan tezkereye oy veren CHP’nin belediye başkan adayı Burcu Köksal değil miydi? dedi.