KÖKSAL AFYONSPOR’A SÜPER LİG SÖZÜ VERDİ

CHP Grup Başkanvekili, Afyonkarahisar Milletvekili ve Belediye Başkan Adayı Av. Burcu Köksal, Afyonspor maçını stadyumda izleyerek taraftara Süper Lig sözü verdi. Köksal, “Afyonsporumuzu süper lige taşımak boynumun borcu olsun” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkanvekili ve Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal, yerel seçimler öncesi başlattığı ziyaret turuna gece gündüz demeden devam ediyor. Bu kapsamda oto pazarını ziyaret eden Köksal, daha sonra Afyonspor maçını seyrederek takıma destek oldu. Köksal, maçın ardından kahvehane ziyaretleri ile vatandaşlarla bir araya geldi.

ÖNERİ VE TALİPLERE GÖRE ÇÖZÜM ODAKLI PROJELER ÜRETİYORUZ

CHP İl Başkanı Faruk Duha Erhan, Merkez İlçe Başkanı Büşra Dişçioğlu Çetinöz ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte ziyaret turu düzenleyen CHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Av. Burcu Köksal, soğuk kış günlerinde bile sabahın erken saatlerinde saha ziyaretleri gerçekleştiriyor. Esnafın ve çalışan kesimin her anına şahitlik etmeye çalışan Köksal, sorunları birinci ağızdan dinleyerek çözüm üretmeye çalışıyor. Bu kapsamda oto pazarında vatandaşlarla bir araya gelen Köksal, “hemşehrilerimizin sıcak sohbetiyle içimiz ısındı.” diyerek kendisine yoğun ilgi gösteren vatandaşlarla hatıra fotoğrafı çektirdi.

Belediye Başkan Adayı Köksal ve beraberindeki heyet, oto pazarındaki vatandaşların öneri ve taleplerini dinleyerek çözüm odaklı projeler üretileceğinin sözünü verdi. Köksal, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Oto pazarında sıkıntı yaşayan tüm hemşehrilerimize söz veriyorum, hepsini tek tek çözeceğiz. Soğuk pazar sabahında hemşehrilerimizin sıcak sohbetiyle içimiz ısındı. Verdiğim tüm sözlerin arkasındayım. Aziz hemşehrilerim şunu çok iyi biliyor ki ben bir Afyonkarahisar sevdalısı olarak son nefesime kadar bu şehrin sorunlarına çözüm üretmeye devam edeceğim.”

SPORA SİYASETİ KARIŞTIRMAYACAĞIZ

Oto pazarı ziyaretinin ardından Hes İlaç Afyonspor maçına giden Köksal, takıma destek olmak amacıyla tribünde taraftarlarla birlikte maçı izledi. Taraftarın yoğun ilgisiyle karşılaşan Köksal Afyonspor’a süper lig sözü vererek şöyle konuştu:

“Size söz Afyonspor sevdalıları, Belediye Başkanı seçildiğimde Afyonsporumuzu Süper Lige taşımak boynumun borcu olsun. Kimseye muhtaç etmeden, kurumsallaştırarak altyapıdan oyuncu yetiştireceğiz. Spora siyaseti bulaştırmayacağız.”

BANA DUYULAN GÜVENİ BOŞA ÇIKARMAYACAĞIM

Maçın ardından kahvehane sohbetleri ile programına devam eden Köksal ve beraberindeki heyet, Afyonkarahisar için atılabilecek adımları vatandaşlara anlattı. Gün boyu boynunda Afyonspor atkısıyla dolaşan Köksal, bu kente ne kadar bağlı olduğumu hemşehrilerim çok iyi biliyor diyerek şöyle konuştu:

“Hemşehrilerimize Afyonkarahisar’ımız için yapacaklarımızı anlatmaya, liyakat ve adaletle kapılarımızı tüm hemşehrilerimize açarak bu şehri yönetmeye talip olduğumuzu göstermeye devam ediyoruz. Kahvehane ziyaretlerimizde çok güzel tepkiler alıyoruz. Bana teveccüh gösteren hemşehrilerime söz veriyorum, duyulan güveni boşa çıkarmayacağım.”