ÖĞRENCİLERİN İMDADINA SEÇİM OTOBÜSLERİ YETİŞTİ: ALPER YAĞCI'DAN GECE OPERASYONU! ÖĞRENCİLERİN İMDADINA SEÇİM OTOBÜSLERİ YETİŞTİ: ALPER YAĞCI'DAN GECE OPERASYONU!

KOÇAK’TAN ADAYLIK SİNYALİ, “SİYASETE DEĞİL MİLLETİMİZE HİZMETE SEVDALIYIZ”

İYİ Parti’den Ak Parti’ye geçip Belediye Başkan adaylığı başvurusu yapan ancak aday gösterilmeyen Mahmut Koçak’ın ne yapacağı merak konusu oldu. Koçak, az önce bir açıklama yaparak adaylık sinyali verdi.

2019 yılında İYİ Parti’den Afyon Belediye Başkan adayı olan Mahmut Koçak, 14 Mayıs seçimlerinde Ak Parti’ye geçerek herkesi şaşırtmıştı. Koçak, yerel seçim sürecinin başlaması ile birlikte AK Parti’den aday adayı olmuş, ancak aday gösterilmemişti. Koçak’ın şimdi ne yapacağı merak konusu oldu. Geçtiğimiz günlerde bir açıklama yaparak istişare edip kararını açıklayacağını söyleyen Koçak’tan az önce bir açıklama geldi. Bu açıklama “adaylık sinyali” olarak algındı. Koçak’ın açıklaması şöyle:

“Biz siyasete değil Aziz milletimize hizmet etmeye sevdalıyız. Hayatımız boyunca onların sevgisi ve duası ile büyüdük, güçlendik. Onlara yılın 365 günü 24 saat hizmet ederek hem de gönüllü, hem de makamsız yetkisiz geldik bu günlere. Allah milletimize mahcup etmesin”