KAYBEDEN VE KAZANAN BAŞKANLARIN CENTİLMENLİĞİ!

Afyonkarahisar’ın Sultandağı ilçesi Yeşilçiftlik Belediyesi'nde CHP'li Mehmet Ali Sakal, Daha önce babasının da belediye başkanlığı yaptığı beldede başkanlığı kazanan CHP’li Devrim Ölmez'e görevi teslim etti. Devir teslim töreninde söylenenler güne damga vurdu.

Sultandağı ilçesine bağlı Yeşilçiftlik Beldesi’nde dün devir teslim töreni yapıldı. Beldenin bir önceki belediye başkanı olan CHP'li Mehmet Ali Sakal, görevi yeni başkan  Devrim Ölmez’e teslim etti. 

VALİ YİĞİTBAŞI, BAŞARILI ÖĞRENCİLERİ KUTLADI VALİ YİĞİTBAŞI, BAŞARILI ÖĞRENCİLERİ KUTLADI

BABASINI HATIRLATTI

Bu devir teslim töreninde konuşan Sakal, “Değerli kardeşim halka hizmet hakka hizmettir. Böyle kutsal bir günde vatandaşımıza hizmet etmek bizim için kutsaldır. Bu masa bu koltuk senin babanla bu kasabaya hizmet etti. Ben o hizmeti devam ettirmeye çalıştım. Senin daha iyisini yapacağına inanıyorum. Benim bıraktığım yerden babanın bıraktığı yerden daha iyisini yapacağına inanıyorum. Sonuna kadar arkadayım. Yeşilçiftlik halkı arkandadır. Doğruyu iyiyi güzeli seninle yaşayacağız” dedi. Kol bu sözlerden sonra kasabanın mührünü yeni başkan Devrim Ölmez’e teslim etti. 

ÖLMEZ: KIYMETLİ BAŞKANIMIZA, AMCAMA TEŞEKKÜR EDİYORUM

Ölmez, “Bende kıymetli başkanımıza, amcama yaptığı hizmetlerden dolayı kendisine teşekkür ediyorum.” Diyerek belediyeyi teslim aldı.