KADIN VOLEYBOLCULARDAN BAŞKAN KÖKSAL’A SÖZ: LİGİ NAMAĞLUP BİTİRECEĞİZ

Afyon Belediye Yüntaş Kadın Voleybol Takımı, Antrenörleri Gürani Güzbey eşliğinde Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burcu Köksal’ı makamında ziyaret etti.  Voleybolcular bu ziyarette Başkan Köksal'a ligi namağlup bitirecekleri sözünü verdi.

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burcu Köksal, ziyarette yaptığı açıklamada, Afyon Belediye Yüntaş Kadın Voleybol Takımı’nın üst liglerde yer alması gerektiğini vurguladı. Başkan Köksal, kadın voleybol takımına destek olmak için elinden geleni yapacağını belirterek, "Takımımızın başarısı için gereken her türlü desteği sağlamaya hazırım," dedi.

Ligi Namağlup Bitirme Sözü

Ziyaret sırasında Başkan Burcu Köksal, voleybol takımından ligi namağlup bitirme sözü aldı. Bu söz, takımın motivasyonunu artırırken, başkanın takıma olan güvenini de gösterdi. Köksal, takımın başarısı için ellerinden gelenin en iyisini yapacaklarını ifade etti.

Samimi ve Motivasyon Dolu Bir Ziyaret

ŞAHİN, “TARLADA İZİ OLMAYANIN ANMADA SÖZÜ OLMAZ” ŞAHİN, “TARLADA İZİ OLMAYANIN ANMADA SÖZÜ OLMAZ”

Görüşme, samimi bir sohbet havasında geçti. Başkan Köksal ve voleybol takımı arasındaki bu sıcak buluşma, takımın moral ve motivasyonunu artırırken, şehirdeki spor faaliyetlerine olan ilgiyi de pekiştirdi.

Editör: Ayben Horzum