İYİ PARTİ YAYLABAĞI SKM AÇILIŞI YAPILDI

İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı koordinesinde ilçe ve beldelerde Seçim Koordinasyon Merkezleri açılmaya devam ediyor. Bu kapsamda Yaylabağı Seçim Koordinasyon Merkezi yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. İYİ Parti Yaylabağı Belediye Başkan adayı Hasan Öztürk’ün yaptığı konuşma coşkuyla dinlendi.

Yaylabağı Kasabası’nda Seçim Koordinasyon Merkezi açan İYİ Parti heyeti, kasaba halkı tarafından yoğun ilgi gördü. Miting havasında geçen açılış programına İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu, İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Afyonkarahisar Milletvekili Av. Hakan Şeref Olgun ve parti mensuplarının yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı. Başkan adayı Öztürk’ün konuşması sık sık alkış ve sloganlarla kesildi. Coşkulu kalabalığa seslenen Öztürk, 5 yıl önce verilen sözlerin hiçbirini tutulmadığına dikkat çekti.

SANDIK BAŞINDA 5 DAKİKA DÜŞÜNÜN 5 YIL PİŞMAN OLMAYIN

Kendisini dinleyen kalabalığa sandığa gittiğinizde 5 dakika düşünün 5 yıl pişman olmayın diye seslenen Öztürk, açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Kutlu bir yola çıktık. Kasabamız Afyonkarahisar’ın güzide belediyelerinden biridir. Neden daha gelişmiş ve daha yaşanabilir bir hale gelmesin? Biz 5 yıl boyunca kasabamıza nasıl İYİ hizmet getireceğimizi herkese göstereceğiz. Bu kasabayı ortak akıl düsturuyla hep birlikte yöneteceğiz. Projelerimizi söz verdiğimiz şekilde gerçekleştireceğiz. 5 yıl önce size söz verenler projelerini gerçekleştiremediler. İşsizlik problemini kökten çözeceğiz. Mera alanı olarak görünen yerlerin tapularını çıkartıp Yaylabağı halkına teslim edeceğiz. Yabancılara değil. İnsanların ekmeğiyle oynayanları gördüm. Yazıklar olsun diyorum. Seçim 1 günlük ama geçim her gün. Sandığa gittiğinde herkes elini vicdanına koysun. 5 dakika düşünsün 5 yıl pişmanlık duymasın.”