İYİ PARTİ ADAYI YAĞCI, HARBİŞ PAZAR ESNAFIYLA BULUŞTU!

Semt Pazarlarına Modern Dokunuş Vaadiyle İYİ Parti'nin Adayı Yağcı Esnafın Nabzını Yokladı!

İYİ Parti'nin Belediye Başkan adayı Alper Yağcı, kentteki yerel seçim süreci kapsamında Harbiş semt pazarını ziyaret etti. Yağcı, pazar esnafıyla görüşerek onların karşılaştığı problemleri ve talepleri dikkate alıp notlar aldı.

Yağcı bu ziyaret sırasında yaptığı konuşmalarda Afyonkarahisar'daki semt pazarlarındaki sıkıntılara vurgu yaptı ve hem esnafın hem de vatandaşların yaşadığı zorluklar hakkında konuştu. "Afyonkarahisar'daki semt pazarlarının mevcut durumu malesef ki yetersiz. Bu konudan hem halkımız hem de esnafımız olumsuz etkilenmekte." dedi Yağcı. Görevi üstlendiği takdirde pazar esnafının fikirlerini dinleyerek, onlarla birlikte çözüm yolları üreteceğini belirtti.

İYİ Parti'nin Belediye Başkanlığına aday olan Yağcı, önemli iyileştirmeler ve semt pazarlarının modernleştirilmesi dahil olmak üzere çeşitli planlardan bahsetti. Sözlerine, "Semt pazarlarımızda esnaflarımızın yağmurda, güneşte ya da kar altında kalmalarına izin vermeyeceğiz. Pazarlarda alışveriş yapan vatandaşlarımıza konforlu bir ortam sunacağız ve artık hiçbir vatandaşımız pazar atıkları arasından yiyecek toplamak durumunda kalmayacak," şeklinde devam etti.