İYİ PARTİ ADAYI YAĞCI, AFYON'UN GÜÇLÜ KADINLARINI ZİYARET ETTİ

İYİ Parti Adayı Alper Yağcı, Afyonkarahisar'ın Kadınları ile Güç Birliği Yapıyor

İYİ Parti'nin Belediye Başkan adayı Alper Yağcı, yoğun bir seçim kampanyası sürdürüyor. Şehrin dört bir yanında seçim çalışmalarına hız kesmeden devam eden Yağcı, yerel değerleri ve sivil toplum örgütlerini ziyaret ederek, destek ve öneri toplamaya özen gösteriyor.

İGM BAŞKANLIK SEÇİMİ CUMA GÜNÜ YAPILACAK İGM BAŞKANLIK SEÇİMİ CUMA GÜNÜ YAPILACAK

Afyonkarahisar'da anlamlı bir buluşma gerçekleştiren İYİ Parti Belediye Başkan adayı Alper Yağcı ve yanında bulunan partililer, Afyonkarahisar İş Kadınları Derneği'ni (AFİKAD) ziyaret ettiler. Dernek Başkanı Samiye Hancıoğlu ve yönetim kurulu üyeleri ile gerçekleştirilen görüşmede, fikir alışverişinin yanı sıra, gelecek projeler de masaya yatırıldı. Sivil toplum kuruluşlarıyla iletişimin güçlendirilmesi ve bunun sürekliliğinin önemi, toplantının odak noktası oldu.

Alper Yağcı, ziyarette yaptığı konuşmada hedeflerine değindi: "Saygıdeğer başkanımız ve yönetim kurulu üyelerine Afyonkarahisar Belediyesi'ni yönetme arzumuzu ilettik. AFİKAD'ın etkinlikleri hakkında bilgiler aldık ve burada olmaktan dolayı mutlu olduğumuzu ifade ettik. Toplumun her kesiminden ilham alarak, şehrimize değer katacak projeler üretmeyi hedefliyoruz." Diğer bir yandan, toplumda fark yaratan iş kadınlarını kutlayarak onlara çalışmalarında başarılar dilediğini dile getirdi.