İŞKUR VE AKSA'YA ÇIKARMA: YAĞCI'DAN İSTİHDAM VE ENERJİ VURGUSU!

İYİ Parti Başkan Adayı Yağcı'dan Kurum Ziyaretleri

REKTÖR KARAKAŞ, “AFRAY BİR YILDA TAMAMLANACAK” REKTÖR KARAKAŞ, “AFRAY BİR YILDA TAMAMLANACAK”

İYİ Parti belediye başkan adayı Alper Yağcı, seçim çalışmaları kapsamında Afyonkarahisar'daki kamu kurumlarını ziyaret ederek çalışanlarla buluştu. Alper Yağcı'nın durakları arasında Afyonkarahisar İş Kur Müdürlüğü ve AKSA Doğal Gaz Şirketi bulunmaktaydı. Ziyaretlerde Yağcı, her iki kurumun faaliyet alanları ve çalışanların beklentilerine yönelik bilgi alışverişinde bulundu.

Yağcı, İşkur'u ziyaretinde işsizlik ve istihdama ilişkin konuları gündeme taşıdı. Afyonkarahisar'da istihdam oranlarını yükseltmek adına atılacak adımlar hakkında görüşlerini paylaştı ve her bireyin daha iyi çalışma koşulları içinde olması gerektiğinin altını çizdi. Ziyaret sırasında İŞKUR İl Müdürü Ahmet Karakaya ve müdürlük personeline sıcak karşılamaları nedeniyle teşekkürlerini iletti.

AKSA Doğal Gaz ziyareti kapsamında ise Alper Yağcı, yerel yönetimlerin kentsel hizmetlerdeki hayati önemine değindi. Kamu hizmetlerinin verimli bir şekilde sunulabilmesi için kurumlar arası iş birliği ve koordinasyonun önemine vurgu yaparak, firmanın çalışanlarıyla da hoş sohbetler etti.