ING BANK AFYON ŞUBESİNİ KAPATIYOR!

Uzun yıllardır Afyonkarahisar’da faaliyet yürüten ING Bank, 26 Aralık 2023 tarihinden itibaren Afyonkarahisar şubesinin kapanacağını duyurdu.

ALPER YAĞCI'NIN EMEKLİ VAADİ: BELEDİYE TESİSLERİNDE ÇAY SADECE 1 TL! ALPER YAĞCI'NIN EMEKLİ VAADİ: BELEDİYE TESİSLERİNDE ÇAY SADECE 1 TL!

ING BankAfyonkarahisar’daki müşterilerine bugün bir e-posta göndererek 26 Aralık 2023 tarihinden itibaren Afyonkarahisar Şubesi’nin kapanacağını IBAN bilgilerinin değişmeyeceğini duyurdu. ING, bu duyuruya gerekçe olarak “Dijital dönüşümü” öne sürdü. İşte ING’nin müşterilerine gönderdiği o mesaj: 

“Sevgili ING'li, 

Dijital dönüşüm yolculuğumuzda attığımız yeni adımlara paralel, 26 Aralık 2023 tarihinden itibaren Afyonkarahisar Şubesi'ndeki hesaplarınız Bireysel Merkez Şube'ye aktarılacak, mevcut IBAN bilgileriniz değişmeyecek ve varsa ödeme talimatlarınızda değişiklik yapmanız gerekmeyecek. İşlemlerinizi ING Mobil'den gerçekleştirebilir veya yüz yüze iletişim kurmak istediğinizde Cebimdeki Danışman'a haftanın her günü, saat 00:00'a kadar bağlanabilirsiniz. 

Keyifli günler dileriz.”