İHSANİYE’DE HAMİT ÇAKIR ZİYARETLERİNE BAŞLADI

Milliyetçi Hareket Partisi İhsaniye Belediye Başkan Adayı Hamit Çakır, 31 Mart 2024 Yerel Seçimleri kapsamında bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Çakır, İlk ziyaretini MHP İlçe teşkilatıyla birlikte, İhsaniye Kaymakamı İsmail Bildirici’ye gerçekleştirdi.

Milliyetçi Hareket Partisi İhsaniye Belediye Başkan Adayı Hamit Çakır seçim çalışmaları kapsamında ilk ziyaretini, MHP İlçe teşkilatıyla birlikte, İhsaniye Kaymakamı İsmail Bildirici’ye gerçekleştirdi. Aday Hamit Çakır, 31 Mart Yerel Seçimlerinde partilerinin teveccüh görmesi durumunda İhsaniye için kaymakamlık ile birlikte çalışmaktan ve hizmet vermekten mutluluk duyacağını ifade etti. Kaymakam Bildirici, seçim çalışmalarında Hamit Çakır ve beraberindekilere kolaylıklar diledi.

“ENGELLER BİZE NE SÖYLER” PROGRAMI YARIN “ENGELLER BİZE NE SÖYLER” PROGRAMI YARIN

ÇAKIR, ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

Hamit Çakır ve ilçe teşkilatındakilerin bir sonraki durağı, İhsaniye İlçe Emniyet Amirliği oldu. İhsaniye İlçe Emniyet Amiri Enes Özkan'ı ziyaret eden MHP İhsaniye teşkilatı ve Başkan adayı Hamit Çakır, 31 Mart 2024 Yerel Seçimlerinde teveccüh görmeleri ve seçilmeleri durumunda, İhsaniye'nin can ve mal güvenliği konusunda birlikte hareket etmekten mutluluk duyacağını ifade etti. Ziyaretler, İhsaniye İlçe Jandarma Komutanlığı'na yapılan görüşme ile son buldu.