HAYIRLI CUMA’LAR..

Yarabbi..

Eline, diline, beline sahip olamayanlardan bizleri kurtardığın için şükrediyoruz..

**

Çalışanının hakkını yiyip, vergi kaçıran ama cumayı kaçırmayan işveren hayırlı Cuma’lar..

Apartman girişine Mülk Allah'ındır yazıp kira iki ay gecikince kiracıyı sokağa atan sakallı hacı emmi sana da hayırlı Cuma’lar..

Faiz haramdır deyip bankadan çektiği kredi İle evladına araba alan hacı baba sana da hayırlı Cuma’lar..

6 ÜLKEDEN 158 SPORCUNUN YARIŞACAĞI MOTOKROS ŞAMPİYONALARI BAŞLADI 6 ÜLKEDEN 158 SPORCUNUN YARIŞACAĞI MOTOKROS ŞAMPİYONALARI BAŞLADI

Her cuma hayırlı Cuma’lar mesajı paylaşan cuma namazının kaç rekat olduğunu bilmeyen cumartesi gecesi klup klup gezen muhterem muhasebeci ile imar müdürü din kardeşim sana da hayırlı Cuma’lar..

Profil resminde film yıldızı gibi resmî olup cuma tweeti atan ehli namus bacım sana da hayırlı Cuma’lar..

Dini sadece oruç tutmak, namaz kılmak ve kendine kestiği kurban zannedip haksızlığa ses çıkarmayan dini bütün kardeşim sana da hayırlı Cuma’lar..

Elinden kuran ağzından yalan eksik olmayan sözde Müslüman özel kalem kardeşim sana da hayırlı Cuma’lar..

Fatura kesmeyip vergiden çalan, dini günlerde bayramlarda erzak paketi dağıtan, kapı komşusunun açlığından haberi olmayan sözde yardım eden hayırsever iş adamı sana da hayırlı Cuma’lar..

Başkasının arkasından rahatça konuşup kötüleyen yüzüne gülen ama din konusunda mangalda kül bırakmayan iki yüzlü riyakar din kardeşim sana da hayırlı Cuma’lar..

**

Allah'ın Kul hakkı İle huzuruma gelme dediğini bilmezmiş gibi kul hakkını omuzlayıp Camide İlk safta yer alan Mustafa Burcu sana da hayırlı Cuma’lar..

**

Kula kulluk yapmayan yalnız Yaradana kul olmaya çalışan güzel insanlar size de hayırlı Cuma’lar..