“GÜCÜMÜZÜ SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZDAN ALIYORUZ.”

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, Cumhuriyetimizin 100’ncü kuruluş yıldönümü için planladıkları yüz proje sayısının 109’a yükseldiğini söyledi. Uluçay, “109 Projemizle Afyonkarahisar Yüzyılı hepimize hayırlı olsun. 20 yıldır Afyonkarahisar gelişmedi diyenler artan nüfus ve istihdamı göz ardı etmesinler. Kentsel dönüşüm tek başına Belediye imkanlarıyla yapılamayacak bir projedir.  Vatandaşlarımız aksine sakın inanmasınlar. Cumhurbaşkanımızın önderliğinde bunun kefili bizleriz. Gücümüzü Sayın Cumhurbaşkanımızdan alıyoruz.” dedi.

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay’ın proje tanıtım toplantısı Akrones Otel’de gerçekleştirildi. Toplantıya; Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, AK Parti Nevşehir Milletvekili Genel Merkez Afyonkarahisar Koordinatörü Emre Çalışkan, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Av. Ali Özkaya, Av. İbrahim Yurdunuseven, Dr. Hasan Arslan, Afyonsarahisar eski Milletvekili Av. Halil Ürün, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, İGM Başkanı Av. Burhanettin Çoban, AK Parti İl Başkan Vekili Av. Ömer Dayı, Merkez İlçe Başkanı Serkan Mumyakmaz, Kadın Kolları Başkanı Av. Ferda Ertürk, AK Parti Belde ve İlçe Başkanları, Belediye Başkanları, Belediye Başkan adayları ve çok sayıda partili katıldı.

“AFYON TÜRKİYE’NİN PARLAYAN YILDIZI OLMAYA DEVAM EDECEK”

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Afyonkarahisar’ın tanıtım filmi izlendi. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, toplantı açılışının konuşmasını yaptı. AK Parti Genel Başkanı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamını ileten Bakan Göktaş, “Hüseyin Ceylan Uluçay’ın hizmet aşkıyla hazırladığı projelerini paylaşacağı tanıtım toplantısının heyecanını Afyonlu bir hemşehriniz olarak paylaşıyorum. İnanıyorum ki Afyonkarahisar bize 31 Mart 2024 tarihinde bir zafer armağan edecektir. Vizyoner projelerle Sayın Uluçay, 5 yıllık görev süresi için yapacaklarını ortaya koyacak. Özellikle Bakanlığımızla ilgili olan projeler var. Bakanlığımız yerel de sunulan hizmetlerde de sınır tanımadı tanımayacak. Her alanda marka haline gelen AK Parti Belediyeciliği inanıyorum ki Sayın Uluçay’ın Başkanlığında güzel hizmetlere daha güzel hizmetler katacaklar. Belediye Başkan Sayın Mehmet Zeybek’e hizmetleri için teşekkür ediyorum. Sayın Zeybek’ten hizmet bayrağını devir alacak Sayın Uluçay’da başarılı hizmetlere imza atacak. AK Parti TÜrkiye de ahlaklı ilkeli siyasetin öncüsüdür. Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayımız Sayın Hüseyin Ceylan Uluçay’da partimizin her kademesinde görev almış bir dava ve gönül insanıdır. Kendisini tebrik ediyorum. Kavşak il Afyonkarahisar Sayın Uluçay’ın başarılı çalışmalarıyla Türkiye’nin parlayan yıldızı olmaya devam edecek.” dedi.

“ESER VE HİZMET SİYASETİNDE SINIR TANIMIYORUZ”

AK Parti’nin merkezi hükümet ve yerel yönetimlerde eser ve hizmet siyasetinde sınır tanımadığını vurgulayan Bakan Göktaş, “Gençlerimizin yuva kurmalarını kolaylaştıracak adımları attık. Sayın Uluçay, göreve seçildiğinde bizim bu kolaylaştırıcı çalışma ile ilgili bir projesini uygulamaya başlayacak. Deprem bölgesinden 1200 gencimiz bu proje için başvuruda bulundu. Yoğun ilgi gösteren gençlerimize teşekkür ediyorum. 31 Mart yerel yönetimlerin seçilmesinden çok öte bir anlama sahip. Türkiye Yüzyılında emin adımlarla ilerlerken yerel yönetimlere de önem veriyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımız sayesinde AK Parti Belediyeciliği markalaştı. İnanıyorum ki 31 Mart’ta Afyonkarahisar’da aynı destek sürdürülecek. Sayın Uluçay’ın şeffaf yönetim anlayışı ile Afyonkarahisar’ın daha da ileriye gideceğinden eminim. Sayın Uluçay ve ekibine başarılar diliyorum.” diye konuştu.

“AYAKLARI YERE BASAN TÜM KESİMLERE HİTAP EDEN PROJELERİMİZ VAR”

“TASARRUF PAKETİ İKTİDARIN İSRAFININ İTİRAFIDIR” “TASARRUF PAKETİ İKTİDARIN İSRAFININ İTİRAFIDIR”

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay’ın özgeçmişi okunduktan sonra Uluçay, projeleri hakkında bilgiler verdi. AK Parti teşkilatları ve AK Davanın neferi olarak Afyonkarhaisar halkını her dönem en yüksek oyla temsil ettiklerini belirten Başkan Adayı Uluçay, “Afyonkarahisar’ın her zerresini karış karış bilen saha çalışmalarımızla şehrimize yapılması gereken ve tamamlanması gerekenler için halkımızın da taleplerini alarak tüm bunları projelere dönüştürdük. Ankara’da kimlerle temas kuracağımızı bilen bir aday olarak ayakları yere basan toplumun tüm kesimlerine hitap eden projelerimiz vardır. Belediye Başkanlarımız Abdullah Kaptan, Burhanettin Çoban ve Mehmet Zeybek ağabeyimize emekleri için teşekkür ediyorum. 20 yıldır Afyonkarahisar gelişmedi diyenler var. Eleştirilere açığız ama diğer illerde nüfus azalırken Afyonkarahisar’da nüfus ve istihdam oranı artıyorsa ve AK Parti kadrolarının çalışkanlığı ve işbilirliğinin getirisidir. Bunun böyle bilinmesini istiyorum.” şeklinde konuştu.

“KENTSEL DÖNÜŞÜMÜN KEFİLİ BİZİZ GÜCÜMÜZÜ CUMHURBAŞKANIMIZDAN ALIYORUZ”

“109 Projemizle Afyonkarahisar Yüzyılı hepimize hayırlı olsun.” diyen Başkan Adayı Uluçay, “Kentsel dönüşümü yenileyeceğiz. Kentsel dönüşüm uygulandığı her ilde sorunları olan bir uygulamadır. Çalışmalar yapılıp, eksikler görüldü. Dar gelirli hak sahiplerinin bakanlığımız tarafından barınma imkanının sağlanması için çalışacağız. Kentsel dönüşüme girildiğinde vatandaşlarımız barınma sorunu olmayacak. Cumhurbaşkanımızın önderliğinde inşallah bu projeyi tamamlamak bizlere nasip olur. Kentsel dönüşüm tek başına Belediye imkanlarıyla yapılamayacak bir projedir. 2 bin civarında hisse sahibi 600’ün üzerinde hak sahibi vardır. Devlet hibesi olmadan bu yapılacak bir proje değildir. Vatandaşlarımız aksine sakın inanmasınlar. Cumhurbaşkanımızın önderliğinde bunun kefili bizleriz. Gücümüzü Sayın Cumhurbaşkanımızdan alıyoruz. Sosyal konut kira imkanı ile özellikle dar gelirli aielelerimize bu konutları kiraya vereceğiz.” dedi.