GENÇLERİN DİLİNDEN SESLENDİRİLEN ŞİİRLER

Vatan ve kahramanlık temalı şiirlerin okunduğu dinletiye Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu da katıldı. Gençler, Türk edebiyatının usta şairlerinin şiirlerini seslendirdi. Gençlerin şiir okumaları, dinleyicilerden büyük alkış aldı. Gençlerin şiir okumalarının ardından İl Müdürü Kasapoğlu ve Gençlik Hizmetleri Müdürü Ahmet Ertürk de şiir okudu.

VALİ YİĞİTBAŞI, SANDIKLI KÖYLERİNİ ZİYARET ETTİ VALİ YİĞİTBAŞI, SANDIKLI KÖYLERİNİ ZİYARET ETTİ

İl Müdürü Kasapoğlu, gençleri tebrik ederek yaptığı açıklamada, “Gençlerimiz, şiirleriyle vatan sevgisini ve kahramanlıkları bizlere hatırlattılar. Onların bu heyecanları ve aşkları bizleri de gururlandırdı. Bu tür etkinliklerin, gençlerimizin kültürel ve sanatsal gelişimlerine katkı sağladığını düşünüyorum. Gençlerimizi bu tür etkinliklere daha fazla katılmaya davet ediyorum” dedi.

Şiir dinletisi etkinliği şubat ve mart aylarında Şuhut Gençlik Merkezi’nde, Afyonkarahisar Gençlik Merkezi’nde, AKÜ Genç Ofis’te, Emirdağ Gençlik Merkezi’nde, AFSÜ Genç Ofis’te, Çay Gençlik Merkezi’nde ve Sandıklı Gençlik Merkezi’nde de düzenlenecek.