GENÇLERE ÜCRETSİZ SINAVA HAZIRLIK KURSLARI VERİLECEK

 AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay gençlere yönelik gerçekleştireceği eğitim projelerinden olan ‘Sınava Girecek Öğrencilere Hazırlık Kursları’ hakkında açıklama yaptı. Uluçay açıklamasında, “Gençlerimizin eğitimine yapılan yatırımlar Afyonkarahisar’ımızın geleceği için önemli bir rol oynuyor” dedi.

Uluçay açıklamasında, “Gençlerimizin geleceğe daha donanımlı adımlarla ilerlemelerini ve sınav dönemlerinde streslerinin azaltmalarını sağlamak amacıyla projemizi gerçekleştireceğiz. 8. ve 12. sınıflarda öğrenim gören gençlerimize yönelik taleplerine göre online veya yüz yüze olmak üzere alanında uzman kadrolarla ücretsiz sınavlara hazırlık kursları vereceğiz. Gençlerimiz ücretsiz kurslardan e – kurs, yüz yüze kurslar olarak yararlanabileceği gibi etüt destek programları da sağlanacak. Projemiz kapsamında, alanında uzman eğitmenler tarafından verilecek derslerle öğrencilerimizin eksikliklerinin giderilmesi ve sınav tekniklerinin öğretilmesi planlıyoruz” dedi.

“Gençlerimizin eğitimine yapılan yatırımlar, geleceğe yatırım”

Uluçay sözlerine şöyle devam etti; gençlerimizin eğitimine yaptığımız yatırımlarla aynı zamanda geleceğimize de yatırım yapmış oluyoruz. Gençlerimizin eğitimi Afyonkarahisar’ımız için de önemli bir rol oynuyor. Gençlerimizin başarısının, şehrimizin ve ülkemizin geleceği için büyük önem taşıdığının da bilincindeyiz. Gençlerimize değer veriyor, gençlerimize daha iyi bir gelecek sunmak için çalışmaya devam edeceğiz dedi.

İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRÜ MEHMET TANIR GÖREVDEN ALINDI İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRÜ MEHMET TANIR GÖREVDEN ALINDI