GENÇLER, AFYON’DA KAMPTA BULUŞTU

Gençlik Haftası kapsamında, Afyonkarahisar Valiliği himayesinde Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Afyonkarahisar Müftülüğü tarafından ortaklaşa düzenlenen Gençlik Kampı, 10-12 Mayıs 2024 tarihleri arasında Sultandağı Gençlik Kampı’nda gerçekleşti. Kamp, 192 gencin katılımıyla unutulmaz anılara ev sahipliği yaptı.

BİR DİZİ ETKİNLİK

VALİ YİĞİTBAŞI TÜRK MÜHENDİLER DERNEĞİ YÖNETİMİNİ MAKAMINDA KABUL ETTİ VALİ YİĞİTBAŞI TÜRK MÜHENDİLER DERNEĞİ YÖNETİMİNİ MAKAMINDA KABUL ETTİ

Gençler, Paintball, Survivor Parkuru, Okçuluk, Futbol, Basketbol, Voleybol, Mini Golf, Masa Tenisi ve Bisiklet gibi çeşitli etkinliklerde keyifli vakit geçirirken, doğa yürüyüşleri ve sportif faaliyetlerle de hem bedenlerini hem de ruhlarını yenileme imkanı buldular.

GENÇLERE DESTEK OLDULAR

Program, kariyer sohbetleri ve çeşitli aktivitelerin yanı sıra geleneksel kamp ateşi ile sona erdi. Programa gençlerin daveti üzerine gelen Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu ve Gençlik Hizmetleri Müdürü Ahmet Ertürk de öğrencilerle birlikte konaklayarak tüm faaliyetlerde yer alarak gençlere desteklerini gösterdiler.