GENÇ KIZ FUTSAL MÜSABAKALARI TAMAMLANDI

Turnuvanın sonunda, Atatürk Lisesi gösterdiği üstün performansla birinci oldu ve şampiyonluk kupasını kaldırdı. Özel Rahmiye Sare Palalı Anadolu Lisesi ise ikinci sırayı alarak turnuvayı tamamladı. Üçüncülük ödülü ise Anafartalar Anadolu Lisesi’ne gitti.

Dereceye giren takımlara ödülleri, düzenlenen törenle takdim edildi. Spor Hizmetleri Müdürü Yılmaz Erşen ve Okul Sporları Şube Müdürü Adil Kamberoğlu, sporculara madalya ve kupalarını verirken, gençlerin azmi ve başarısından duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Erşen, konuşmasında “Genç kızlarımızın spora olan ilgisi ve katılımları bizleri gururlandırıyor. Bu tür organizasyonlar, sporun gençler arasında yaygınlaşmasına katkı sağlıyor ve onların fiziksel gelişimlerinin yanı sıra takım ruhunu da pekiştiriyor” dedi.

BAŞKAN KÖKSAL: “ALİ ÇETİNKAYA’NIN MİRASINI KORUMANIN MUTLULUĞUNU YAŞIYORUZ” BAŞKAN KÖKSAL: “ALİ ÇETİNKAYA’NIN MİRASINI KORUMANIN MUTLULUĞUNU YAŞIYORUZ”

Müsabakalar boyunca fair-play ruhunun ön planda olduğu ve sporcuların centilmence mücadele ettikleri gözlemlendi. İzleyicilerin yoğun ilgi gösterdiği turnuvada, sporculara destek veren aileler ve arkadaşları da tribünlerdeki yerlerini aldı.
Turnuvaya katılan tüm takımları ve emeği geçen herkesi kutlayan Erşen, gelecek yıl düzenlenecek olan müsabakaların daha da coşkulu geçmesi temennisinde bulundu. Erşen, “Gençlerimizin başarılarının devamını diliyorum. Onların azmi ve çalışkanlığı bizler için büyük bir umut kaynağı” diyerek sözlerini tamamladı.

Editör: Ayben Horzum