FUTBOL TURNUVASININ ŞAMPİYONU TINAZTEPE

Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Yurtlar Arası Futbol Turnuvası, Kocatepe Spor Kompleksinde oynanan final maçıyla tamamlandı. 11 takımın katıldığı turnuvayı Tınaztepe Yurt Müdürlüğü şampiyon olarak tamamladı

Turnuvaya, Tınaztepe, Afyon, Dinar, Emirdağ, Bayat, Abdurrahim Mısri, Esma Sultan, Sultan Divani, Kamil Miras, Şuhut ve Bolvadin olmak üzere 11 takım katıldı. Finalde Tınaztepe Yurdu ile Bolvadin Yurdu karşılaştı. Yapılan final müsabakasında Tınaztepe Yurdu rakibi 5-0 yenerek şampiyon oldu.

VALİ YİĞİTBAŞI, SANDIKLI KÖYLERİNİ ZİYARET ETTİ VALİ YİĞİTBAŞI, SANDIKLI KÖYLERİNİ ZİYARET ETTİ

Turnuva sonunda dereceye giren takımlara madalya ve kupaları, Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, Yurt Hizmetleri Müdürü Mustafa Asan ve Spor Hizmetleri Müdürü Yılmaz Erşen tarafından verildi.

Kasapoğlu, turnuvanın amacının yurtlarda kalan öğrencilerin spor yapmaları ve yeteneklerini geliştirmeleri olduğunu belirtti. Müsabakaların oldukça çekişmeli geçtiğini ve öğrencilerin sergilediği performanstan dolayı tebrik ettiğini dile getirdi.

Yapılan müsabakalar sonucunda şampiyon Tınaztepe Yurdu olurken, ikinci Bolvadin Yurdu, üçüncü ise Sandıklı Esma Sultan Yurdu olmayı başardı.

Tınaztepe Yurdu bölge müsabakalarında Afyonkarahisar’ı temsil edecek.