ESER, “AFYONKARAHİSAR BELEDİYE ŞEHİR TİYATROSU OLACAK GİBİ GÖRÜNÜYOR...”

AK Parti Belediye meclis Üyesi Bülent Eser, Başkan Burcu Köksal’ı gündemdeki konularla ilgili eleştirdi.

Bülent Eser, sosyal medyadan yaptığı açıklamada:

“Benim anlamadığım...

VALİ YİĞİTBAŞI MERKEZ 2.OSB TOPLANTISINA BAŞKANLIK YAPTI VALİ YİĞİTBAŞI MERKEZ 2.OSB TOPLANTISINA BAŞKANLIK YAPTI

Hem Belediyenin çok borcu var diyeceksin hem de %80 i tamamlanmış, İl özel İdaresi, Tarım ve Orman Bakanlığı, Zafer Kalkınma Ajansı ortaklığı ile aslına uygun şekilde restorasyonu yapılan ve bu kurumlar tarafından finanse edilen Zafer Müzesi'nin restorasyonunu Afyonkarahisar Belediyesi bütçesiyle yapmayı talep edeceksin.

Hem Belediye Makam Odasında böcek, gizli kamera var deyip bir sürü para harcayıp özel bir şirkete tarama yaptıracaksın hem de YÜNTAŞ binasındaki makam odasında da acaba böcek ,gizli kamera olabilir mi diye şüphelenmeden, tarama yaptırmadan rahatça kullanacaksın.

Bence bunlarla gündemi meşgul etmek yerine; ilk önce yapılması gereken dar gelirli ailelere vadedilen aylık 5000 TL'lik Zafer Kart'ın ve emeklilere vadedilen indirim ve desteklerin bir an önce gerçekleştirilmesi, yapılmaması gereken de belediye çalışanlarına söz verildiği gibi mobbing uygulanmaması.

-Benim anladığım...

Bu dönem Burcu Köksal Başkanlığında belediyenin en başarılı birimi Afyonkarahisar Belediye Şehir Tiyatrosu olacak gibi görünüyor...”dedi.