“ERDOĞAN LİDERLİĞİNDE HAYAL EDİLEMEYEN ESERLERİN ŞEHİRLER İLE BULUŞMASINI SAĞLADIK”

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, seçim çalışmaları kapsamında Dinar Tatarlı, Haydarlı, Kızılören, Sinanpaşa ve Sinanpaşa Ahmetpaşa’da vatandaşlarla buluştu.

AK Parti Hükümetleri ve yerel yönetimlerim uyumu ile birçok hizmet ve yatırım Afyonkarahisar, ilçeleri ve beldeleri ile buluştuğunu ifade eden Milletvekili Özkaya, “22 yıldır Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde hayal edilemeyen eserlerin şehirler ile buluşmasını sağladık. Yerel yönetimlerde büyük işleri hep birlikte başardık. 31 Mart sonrasında da AK Parti olarak adaylarımızı Belediye Başkanı seçerek hizmet yolculuğuna devam edeceğiz” dedi. Türkiye genelinde teröriste terörist diyemeyen siyasi partiler ile kirli ittifak oluşturanların Afyonkarahisar’da tatlı su milliyetçi olduğuna dikkat çekerek, “Türkiye’de yönettikleri belediyelerde hiçbir eseri olmayanlar, Afyonkarahisar’da gökteki yıldızlara kadar vaat ediyorlar. Hiçbir somut projeleri, vaatleri ne yazık ki yok. AK Parti olarak yıllardan beri en büyük üzüntümüz doğru düzgün bir muhalefete denk gelemeyişimiz” diyerek muhalefete yüklendi.

Afyonkarahisar’ın milliyetçi ve muhafazakar bir yapısı olduğunu ifade eden Milletvekili Özkaya, “Şehrimizin bu yapısının bozulmasına asla müsade etmeyiz, Gazi Mecliste terör destekçileri, aile yapısını bozan yapılarla yan yana gelenler burada seçimi kazansalar ne yapacaklar, doğrusu merak ediyorum. Milletimiz bu zihniyetin kim olduğunu aile yapımızın temeline dinamit koyan yapılara verdikleri destekten çok iyi biliyor. Bizde bunlara milletimiz ile birlikte Afyonkarahisar’da asla geçit vermeyeceğiz.”dedi . CHP Adayının her kesim ile kavgalı olduğuna dikkat çeken Milletvekili Özkaya, “Genel Merkezi, İl, ilçe teşkilatları ve diğer illerin adayı ile sürekli bir kavga içerisinde olan birisinin hiçbir vaat sunmadan, proje ortaya koymadan kuru hamaset ile milletimizi kandırmasına müsade etmeyiz. sahte milliyetçilik söylemlerini İstanbul, İzmir, Ankara gibi büyükşehirler için söylemeden inandırıcılığı yok” dedi. AK Parti olarak 60 Belediyeyi alacaklarını ifade eden Milletvekili Özkaya, “Yeni Dönemde Merkezi hükümetimiz ve yerel yönetimlerimizin uyumu ile daha fazla yatırımı, istihdamı ve hizmeti şehrimiz ile buluşturmaya devam edeceğiz” dedi.

Milletvekili Özkaya, “Hemşehrilerimizin şunu çok iyi görmesi lazım, mesela geçtiğimiz genel seçimler sonrasında her hafta başka partiden seçimi kazanan bir belediye başkanı ak partiye geçti. Bu neyi ifade ediyor? CHP Yönetimindeki örneğin Dazkırı belediyesi belediyenin arsalarını satmak dışında ne iş yaptı, bunları milletimizin görmesi lazım. CHP’nin şehrimize ve ülkemize kaostan, kavgadan, çöp, çukur ve çamurdan başka verebileceği hiçbir şey yok ne yazık ki” dedi.