EMİRDAĞ’DA DÜKKAN ÖNÜ İŞGALİYE BEDELİ: METREKARESİ 1 LİRA

Emirdağ Belediyesi Meclis Toplantısı'nda, Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu'nun desteği ile esnaf dükkanı önü işgaliye ücreti metrekaresi 1 TL olarak belirlendi. Bu karar, ilçe esnafının işlerini daha uygun maliyetlerle sürdürebilmeleri amacıyla hayata geçirildiği ifade edildi.

AK PARTİ AFYONKARAHİSAR TEŞKİLATINDA COŞKULU BAYRAMLAŞMA AK PARTİ AFYONKARAHİSAR TEŞKİLATINDA COŞKULU BAYRAMLAŞMA

Başkan Koyuncu’nun, bu kararı alırken esnafın talep ve önerilerini dikkate alınarak onların sesine kulak verildiğini ve ihtiyaçlarına yönelik somut bir adım atıldığı belirtildi.

Tüm halk için olumlu sonuçlar doğuracak

İlçe ekonomisinin canlanması ve esnafın daha rekabetçi hale gelmesi için bu tür uygulamaların önemine vurgu yapan Başkan Koyuncu, alınan bu kararın sadece esnaf için değil, tüm ilçe halkı için de olumlu sonuçlar doğuracağını belirtti. Ekonomik canlılığın artması ve ilçe genelinde refah seviyesinin yükselmesi hedefiyle çalışmalarını sürdüren Başkan Koyuncu, esnafa verilen bu desteğin, ilçenin genel ekonomik yapısına da olumlu katkılar sağlayacağına inandığını ifade etti.

Alınan karar ilçe ekonomisinin gelişimine ve esnafın daha rahat bir şekilde faaliyet göstermesine katkı sağlayacağına inanılıyor.

Editör: Ayben Horzum