DP GENEL BAŞKANI GÜLTEKİN UYSAL, BAŞKAN KÖKSAL’I ZİYARET ETTİ

Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı, hemşehrimiz Gültekin Uysal, DP Afyonkarahisar İl Başkanı Hikmet Bülbül ve İl Yönetim Kurulu Üyeleri, 31 Mart 2024 seçimlerinde Afyonkarahisarlı hemşehrilerimizin büyük desteğiyle Afyonkarahisar Belediye Başkanlığına seçilen Başkan Burcu Köksal’ı ziyaret etti. 

VALİ YİĞİTBAŞI’NIN 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ MESAJI VALİ YİĞİTBAŞI’NIN 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ MESAJI

Demokrat Parti Lideri Gültekin Uysal, ziyarette yaptığı konuşmada siyasetin demokrasi ile güzelleştiğini, 31 Mart 2024 seçimlerinin de demokrasinin güzel örneklerinden birisi olduğunu belirtti. Uysal, “Vatandaşlarımızın tercihi demokrasinin ana yörüngesidir. Siyasetçilere düşen, seçmenin tercihlerini doğru okuyup hizmet ve icraat noktasında çalışmak, bir dönem sonra kurulacak sandıkta yine vatandaşın karşısına başı dik olarak çıkmaktır. Sayın Başkanımızı gönülden kutluyorum. Yapacağı hizmetlerin Afyonkarahisarımıza ve ülkemize hayırlı ve yararlı olmasını diliyorum” dedi. 

DP LİDERİ UYSAL’A TEŞEKKÜR
Belediye Başkanı Burcu Köksal ise nazik ziyaret dolayısıyla Genel Başkan Uysal’a teşekkür ederek, “Sayın Genel Başkan Gültekin Uysal, önceki dönemde milletvekili olarak da birlikte Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde çalışmaktan mutluluk duyduğum önemli bir siyasi liderdir; aynı zamanda ilimizin yetiştirdiği başarılı bir devlet adamıdır. Sayın Genel Başkan’a ziyareti ve nezaketi için teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

SİYASET HİZMET YARIŞIDIR

Başkan Köksal, sözlerine şöyle devam etti: “Siyaset, vatandaşa hizmet yarışıdır. Bu yarışta vatandaşımız bizi tercih etti, bu tercihe layık olmak için 1 Nisan akşamından itibaren yoğun bir çalışma sürecine girdik. Çocukların yatağa aç girmediği, yoksulluğun en aza indirildiği, yolsuzluğun olmadığı, mutlu ve gelecek için umutlu bir şehir inşa edeceğiz. Bunu yaparken Atatürk ve Türkiye’ye bağlı tüm siyasi kesimlerle işbirliği yapmaya hazırız. Demokrat Partimiz’i de bu çerçevede çok önemsiyoruz.” Ziyaret, fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

Editör: Ayben Horzum