“DÖRT FARKLI NOKTADA BİN 490 ARAÇLIK MODERN OTOPARKLAR YAPACAĞIZ”

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, göreve seçilmesi halinde şehrin dört farklı noktasında bin 490 araçlık modern otoparklar yapacağını belirtti.

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, “Modern Otopark Projesi” ile ilgili açıklama yaptı.

“ENGELLER BİZE NE SÖYLER” PROGRAMI YARIN “ENGELLER BİZE NE SÖYLER” PROGRAMI YARIN

Başkan Adayı Uluçay, konu hakkında yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

“Modern Otopark Projesi kapsamında, kent merkezimizde belirlenen stratejik noktalara çok katlı otoparklarımızı kısa süre içerisinde hemşehrilerimizin hizmetine sunacağız. Şehrimizin trafiğini rahatlatmak ve akıcılığını artırmak için en yoğun olarak belirlenen noktalarda modern otopark sistemleri yaparak hemşehrilerimizin hizmetine sunacağız. Afyonkarahisar’a yakışacak olan modern otoparklarımız pratik, estetik ve teknolojik imkânları içerisinde barındıracak. Şu anda kadar yaptığımız çalışmalarla belirlediğimiz noktalar olan Afyon Lisesi yanına 320 araçlık, Yeşilpark’a yer altı 330 araçlık, Eski 2. Belediye Çarşısı’na yer altı 660 araçlık ve Eski Bağ-Kur Binasının olduğu alana 180 araçlık olmak üzere toplamda 1490 araçlık 4 farklı noktada yapımını tamamlayacağız.

Modern Otopark Projesi kapsamında, kent merkezimizde belirlenen stratejik noktalara çok katlı otoparklarımızı kısa süre içerisinde hemşehrilerimizin hizmetine sunacağız. Bu otoparkları, güvenli ve konforlu bir hizmet verecek şekilde tasarlayacağız. Otopark sorununun çözümüyle birlikte şehrimizdeki trafik akışı daha düzenli hale gelecek, hemşehrilerimizin şehir içi hareketliliği daha konforlu bir hale dönüşecek.”