DİNAR’DA CUMHURİYETİN KURULUŞU’NUN 100. YILI COŞKUYLA KUTLANDI

Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, Cumhuriyetimizin Kuruluşu'nun 100.yılı etkinlikleri kapsamında ilk olarak İlçe Kaymakamlık makamında gerçekleşen tebrikatların kabulü programında İlçe Kaymakamı Kemal Duru'nun ve protokol üyelerinin bayramını kutladı.

Akabinde ise Cumhuriyet Meydanında gerçekleşen söyleşi programına katılan Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, İlçe stadyumunda gerçekleşen programında İlçe Kaymakamı Kemal Duru ile birlikte İlçe halkımızın ve ögrencilerin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutladı.

DİNAR BELEDİYESİ HAZİRAN AYI BELEDİYE MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ DİNAR BELEDİYESİ HAZİRAN AYI BELEDİYE MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Saygı duruşunda bulunulması ve akabinde belediye bandosu eşliğinde İstiklal marşımızın okunmasıyla başlayan programda Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın bayram mesajı okundu. Akabinde ise Günün anlam ve önemini belirten konuşmayı İlçe Kaymakamı Kemal Duru gerçekleştirdi.

"ŞİİRLER VE HALK OYUNLARI GÖSTERİLERİNİ VATANDAŞLARIMIZ BEĞENİYLE İZLEDİ"

Günün anlam ve önemini belirten şiirlerin okunmasının ardından Kır Efeler Halk Oyunları ekibi sahne aldı. Gösterileri vatandaşlarımız büyük bir beğeniyle izledi.

"CUMHURİYET KUPAMIZDA ÖDÜLLER SAHİBİNİ BULDU"

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve Cumhuriyetimizin Kuruluşu’nun 100.yılı dolayısıyla belediye tarafından düzenlenen Kurumlar Arası Voleybol Turnuvasında dereceye giren takımların kupaları, madalyaları ve katılım belgeleri İlçe Kaymakamı Kemal Duru, Belediye Başkanı Nihat Sarı ve Cumhuriyet Başsavcısı Emre Vurmaz tarafından takdim edilirken büyük bir özveri ile hakemlik görevini üstlenen Cemalettin Bozkurt ve Gazi Yİlmaz'a teşekkür plaketini Belediye Başkanı Nihat Sarı takdim etti.

Ödül takdiminin ardından tören geçişi ile program son buldu.

Editör: Ayben Horzum