DİNAR BELEDİYE BAŞKANI VEYSEL TOPÇU, AVDAN YÖRÜK ŞENLİĞİNE KATILDI. DİNAR BELEDİYE BAŞKANI VEYSEL TOPÇU, AVDAN YÖRÜK ŞENLİĞİNE KATILDI.

DİNAR KLASİK OTOMOBİL FESTİVALİ’NE YOĞUN İLGİ

Dinar Belediyesi ile Türkiye Klasik Mercedes Sevenler Kulübü ve Türkiye Klasik Otomobil Sevenler tarafından Dinar Kapalı Pazar Yerinde düzenlenen festivalde, farklı illerden gelen 500’e yakın klasik araç yer aldı.

Dinar Belediye Başkanı Veysel Topçu ise Menderes Nehri'nin doğduğu ve ilk müzik yarışmasının yapıldığı ilçede ilk defa klasik araba festivalinin gerçekleştirildiğini belirtti. Türkiye Klasik Mercedes Sevenler Kulübü Başkanı Murat Karakaya da "Belediye işbirliği ile yaptığımız festivale yoğun bir katılım olduğunu görmek bizleri mutlu etti. Diğer festivalimizi ise ekim ayında Kahramanmaraş'ta yapacağız." dedi.

Dinar Klasik Otomobil Festivali Dinar Belediye Başkanı Veysel Topçu, Dinar Kaymakamı Kemal Duru, Cumhuriyet Başsavcısı Emre Vurmaz, Dinar İlçe Emniyet Müdürü Erdal Yanık, Geçmiş Dönemlerde Belediye Başkanlığı Yapan Saffet Acar, İlçe Protokolü ve Halkın Katılımlarıyla Gerçekleşti.

Editör: Ayben Horzum