“DAHA MUTLU AFYON’U BİRLİKTE İNŞA EDECEĞİZ”

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, Sevgi Yolu’nda esnafları ziyaret etti. Ziyarette; Orman ve Su İşleri eski Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Kadın Kolları Başkanı Av. Ferda Ertürk, Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan ve teşkilat mensupları yer aldı.

“DAHA MUTLU AFYON’U BİRLİKTE İNŞA EDECEĞİZ”

Esnaf ziyaretinde konuşan Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, şunları kaydetti: “Sayın Bakanımız Veysel Eroğlu ve teşkilat mensuplarımız ile birlikte Sevgi Yolu’ndaki esnaflarımızı ziyaret ettik. Esnaflarımız hem davamıza hem Sayın Bakanımıza her zaman sahip çıktı, şimdi de sahip çıkacaklarından hiçbir şüphemiz yok.  Yerel esnaflarımıza kalkınmaları için her türlü desteği vereceğiz. Esnaflarımızı daha da ileri seviyede kalkındırmak adına projelerimiz var. Tek tek dolaşarak esnaflarımıza projelerimizi aktarıp istişare ediyoruz. Bende içlerinden gelen bir esnaf kardeşleri olarak talep ve isteklerini yakinen bildiğim için inşallah çözüm önerilerimizde birlikte hareket edeceğiz. Bakanlarımızın ve milletvekillerimizin destekleriyle daha mutlu bir Afyonkarahisar’ı birlikte inşaa edeceğiz inşallah.”

YAĞCI, “BU ŞEHRE BİR ÇİVİ ÇAKILACASA BİRLİKTE ÇAKACAĞIZ” YAĞCI, “BU ŞEHRE BİR ÇİVİ ÇAKILACASA BİRLİKTE ÇAKACAĞIZ”

“KALKINMA YERELDE BAŞLAR”

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, sözlerini şöyle tamamladı: “Sürdürülebilir bir şehir inşa etmek yolunda gayretlerimizden hiçbir zaman ödün vermeyeceğiz. Yeni dönemde gerçekleştireceğimiz yatırımlarımız ile şehrimize dinamizm, estetik ve daha güçlü bir vizyon katma odağında olacağız. Kalkınma yerelde başlar şiarıyla da AK Belediyecilik ve gönül belediyeciliğinin farkını bir kez daha Afyonkarahisar’ımızda hissettireceğiz.”