SANDIKLI’DA ÜCRETSİZ YÜZME KURSLARI BAŞLIYOR SANDIKLI’DA ÜCRETSİZ YÜZME KURSLARI BAŞLIYOR

ÇÖL, SANDIKLI YENİDEN REFAH PARTİSİ BAŞKAN ADAYI OLDU

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, AK Parti’den aday gösterilmeyince Yeniden Refah Partisi’nden aday olduğunu açıkladı.

Mustafa Çöl’ün sosyal medyada yaptığı açıklama:

“Çok kıymetli hemşehrilerim;

Sizlerin teveccühü ile 30 yıl sonra Sandıklı belediye başkanlığına üst üste 2 defa rekor oyla seçilmiş bir belediye başkanı olarak sayısıyız eser ve hizmetleri ilçesine kazandırmış bir başkanken

2024 Belediye başkanlığı aday belirleme sürecinde ilçemizde yapılan tüm anket çalışmalarında açık ara farkla 1. çıkmış olmama rağmen karalama kampanyaları, masa başı entrikaları ve manipüle edilmiş anket sonuçları sebebiyle yıllarca gönül verdiğim partimden aday gösterilmedim. Sandıklı milliyetçiliği yaparak sizlerin emanetini koruduğum ve Sandıklıdaki kamu kurum ve kuruluşlarında ve belediyemizde kendi ilçemizin evlatlarının çalışması gerektiğini savunduğum için kişiselleştirilmiş siyasi çıkar çatışmalarıyla haksızlığa uğratıldım.

 Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN ‘a olan saygım sevgim ve muhabbetim bakidir.  Hizmet etmekten onur ve gurur duyduğum Sandıklılı hemşehrilerimin yoğun ısrarlarına kayıtsız kalamayarak Kıymetli merhum Prof . Dr. Necmettin ERBAKAN hocamızın evladının kurucusu ve genel başkanı olduğu Yeniden Refah Partisinin davetine icabet ederek 2024 Yerel seçimlerinde Sandıklı Yeniden Refah Partisi Belediye Başkanı adayıyım . Bu kadim şehrin kaderini SANDIKLI halkı belirleyecektir.

Sizleri Allah’a kendimi size emanet ediyorum.

Sandıklımıza hayırlı olsun….”dedi.