ÇOBANLAR BELEDİYE BAŞKANI ALTUNTAŞ İLE 5 YIL DAHA!

Çobanlar ilçesinde tekrar Belediye Başkanı seçilen AK Partili Ali Altuntaş, mazbatasını aldı. Yeniden göreve başlayan Altuntaş, "Yine Yeniden" diyerek çıktıkları yolda Çobanlar'a 5 yıl daha hizmet etme yetkisinin nişanesi olan mazbatayı, meclis üyeleriyle birlikte aldıklarını belirtti.

Çobanlar ilçesinde tekrar Belediye Başkanı seçilen AK Partili Ali Altuntaş, mazbatasını aldı. Yeniden göreve başlayan Altuntaş, "Yine yeniden" diyerek çıktıkları yolda Çobanlar'a 5 yıl daha hizmet etme yetkisinin nişanesi olan mazbatayı, meclis üyeleriyle birlikte aldıklarını belirtti.

İlçeye bir kez daha hizmet etme şerefine layık görülen Altuntaş, yeni dönemde birlikte çalışacakları meclis üyelerine muvaffakiyetler diledi. Artık ilçeyi her alanda daha da ileriye taşımanın, yeni eserler ve projeler kazandırmanın vakti olduğunu belirten Altuntaş, hayırlı hizmetler yapmayı diledi.

MÜDÜR KASAPOĞLU, SAVAŞ VE GÖÇTE AİLEYİ ANLATTI MÜDÜR KASAPOĞLU, SAVAŞ VE GÖÇTE AİLEYİ ANLATTI

Mazbata töreni sonrası vatandaşlar ve belediye personeliyle bir araya gelen Altuntaş, "Mazbata törenimizin ardından Belediye binamızdayız... Büyük bir coşkuyla karşılayan değerli hemşehrilerime ve çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Çobanlar için el ele, omuz omuza çalışacak ve ilçeyi hep birlikte ileriye taşıyacağız" dedi.