JEOTERMAL YÖNETİMİ KIRKLARELİ’NDE JEOTERMAL YÖNETİMİ KIRKLARELİ’NDE

CHP LİDERİ ÖZGÜR ÖZEL, “ATAMALARI GERİ ALDIRDIM”

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Özgür Özel, CHP Afyonkarahisar İl Başkanlığı’nda yaptığı açıklamada CHP’nin kazandığı Belediyeler’de bazı yanlış atamaların yapıldığını belirterek “Atamaları geri aldırdım” dedi. Özel, isim vermeden CHP Merkez İlçe Başkanı Av. Büşra Dişçioğlu Çetinöz’ün eşi Av. Ahmet Çetinöz’ün YÜNTAŞ’ın avukatlığını üstlenmesini de geri aldırdığını açıkladı

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Özgür Özel, CHP Afyonkarahisar İl Başkanlığı’nda yaptığı açıklamada, yanlış atamaları geri aldırdığını vurguladı. Özel, “Belediyeyi kazandık, artık benim rahat etme zamanım, diye düşünmeyin. Biz bu ülkenin geleceğini kurtarmak için burada kişisel beklentilerin taleplerin çok dışında bir yaklaşımda bulunmamız lazım. Açık söylüyorum ufak tefek atama hataları oluyor. Tek tek hepsini geri aldırtıyorum. Bursa’da geri aldırdım. Balıkesir’de geri aldırdım. Adana’da geri aldırdım. Ufak tefek atama hataları oluyor. Tek tek geri aldırtıyorum. Bursa’da geri aldırdım, Balıkesir’de geri aldırdım.Burada çok hak ettiği halde, yıllardır hukuk mücadelesi veren, başkalarının 500 bin TL’ye yaptığı işi 3 kişi 120 bin TL’ye yapacakmış, ama eşi partide görevli diye onu da geri aldırdım” dedi.

Özel’in Afyonkarahisar’da CHP Merkez İlçe Başkanı Av. Büşra Dişçioğlu Çetinöz’ün eşi Av. Ahmet Çetinöz’ün YÜNTAŞ’ın avukatlığını üstlenmesini de kastettiği, bu atamanın da geri aldırıldığı belirtildi.