“CHP, EŞ BAŞKANI İLE HAYALLERE DALMIŞ”

 AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Dr. Hasan Arslan ilçe ve belde ziyaretlerine Hocalar ve İhsaniye ile devam etti. Arslan açıklamasında “Her seçim sahte anketler ile Cumhurbaşkanı atayıp, birbirlerine bakanlık verip hayal kuranlar, şimdi de eş başkanları ile belediyeyi yönetmenin hayalini kuruyor” dedi.

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Dr. Hasan Arslan Hocalar ve İhsaniye’de seçim çalışmalarına katıldı.

KAPLICALAR EMEKLİLERE ÜCRETSİZ OLDU KAPLICALAR EMEKLİLERE ÜCRETSİZ OLDU

“Her seçim olduğu gibi eş başkanları ile hayallere dalmışlar”

Arslan yaptığı açıklamada “Her seçim kendilerinin millete rağmen iktidar olacağını hayal ederek kendi yaptırdıkları anketlerle kendilerini öne çıkarıp kendi yalanlarına kanıp hatta kendilerine cumhurbaşkanı yardımcısı atayıp birbirlerine bakanlık verip hayal kuranlar yine aynı hayallerin peşinde giderek Afyonkarahisar’da belediye başkanlığı makamını yanlarından ayırmadıkları eşbaşkanlarıyla yönetmenin hayaline başlamışlar. Aynı zihniyet, Mayıs seçimlerinde de dokuz seçim kaybetmiş Kemal Kılıçdaroğlu’nu Cumhurbaşkanı ilan etmiş ve sonra boyunlarını bükmüş kiralık bir edayla evlerinin yolunu tutmuştur” dedi.

“CHP zulmünü hafızalardan silemezsiniz”

“Bu şehirde bir gerçek var” var diyen Arslan sözlerine şöyle devam etti; O gerçek de CHP zihniyetinin geçmişte yaşattıkları eziyetlerin hafızalardan çıkmadığı, görüntüsü, üstü başı nedeniyle köylülerin şehre almayıp ikinci sınıf insan muamele gördükleri ve Müslümanların inancından dolayı CHP zihniyeti tarafından zulme uğraması. Bu yüzden insanları kandırmaya ve aldatmaya çalışabilirsiniz ama hafızaları silemezsiniz.