TAYTAK, SPOR BAKANLIĞI BÜTÇE KOMİSYONUNA SPORLA İLGİLİ TALEPLERİ İLETTİ TAYTAK, SPOR BAKANLIĞI BÜTÇE KOMİSYONUNA SPORLA İLGİLİ TALEPLERİ İLETTİ

BUBFA KARİYER VE MESLEK GÜNLERİNDE TANITILDI

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Bolvadin Uygulamalı Bilimler Fakültesi adına Araştırma Görevlisi Ömer Orbay Çetin’in katıldığı Kariyer ve Meslek Tanıtım Günlerinde; “Kariyer 101” başlığıyla hazırlanan sunumda Bolvadin Uygulamalı Bilimler Fakültesinin sağladığı olanaklar ve Bolvadin Uygulamalı Bilimler Fakültesinin de bulunduğu Kırkgöz Kampüsünün sunduğu imkânlar hakkında bilgi verildi.

Bolvadin Uygulamalı Bilimler Fakültesinde yer alan Muhasebe ve Finans Yönetimi, Lojistik Yönetimi ve Bankacılık ve Sigortacılık lisans bölümleriyle Finansal Ekonomi Tezli Yüksek Lisans Programı hakkında kapsamlı bilgiler öğrencilere anlatıldı. Lisans bölümlerinin mezuniyet sonrası sunduğu iş imkânlarına da ayrıca değinilirken, son olarak Akademisyenlik Mesleği ve Akademik Kariyer hakkında bilgiler sunuldu. Tanıtım öğrencilerle yapılan soru cevabın ardından sona erdi.