BU DA TAŞIMALI BAŞKAN SİSTEMİ Mİ?

CHP Erkmen Belediye Başkan Adayı Şükrü Pancar, iftar programında basın mensupları ile bir araya gelerek soruları yanıtladı. Başkan Adayı Pancar, Erkmen’de seçmen taşındığı iddialarına da cevap verdi.

Cumhuriyet Halk Partisi Erkmen Belediye Başkan adayı Şükrü Pancar, Wyndam Termal Otel’de düzenlenen iftar programında basın mensuplarıyla bir araya geldi. Programa, CHP Afyonkarahisar İl Başkanı Faruk Duha Erhan, Merkez İlçe Başkanı Büşra Dişçioğlu ve Erkmen Belediye Meclis Üyesi adayları katıldı.

CHP’nin Erkmen Belediye Başkan Adayı Pancar, düzenlenen iftar programında basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

‘’MALUMUN İLANINA GEREK YOK”

SANDIKLI HÜDAİ ANADOLU LİSESİ GASTRONOMİ FESTİVALİ BİRİNCİSİ SANDIKLI HÜDAİ ANADOLU LİSESİ GASTRONOMİ FESTİVALİ BİRİNCİSİ

Pancar, Odak Gazetesi muhabirinin kendisine yönelttiği seçmen taşıma iddialarına ilişkin ne düşündüğü sorusuna da yanıt verdi. Bir belediye Başkan adayının Erkmen’de kendi evine 14 kişiyi kaydettirdiğini tespit ettiklerini söyleyen Pancar, “Biz verileri YSK’dan çok geç alabildik. Çok geç aldığımız için bizim itiraz süremiz çoktan geçmişti. Bizim tespit ettiğimiz bir adayın kendi evinde 14 kişi var. Yardımcısının evinde de 13 kişi var. Babasının ve akrabalarının evinde de durum böyle. Toplamda iki kişinin evinde 35 kişi varmış. Onların oy kullanacağı sandıklarda belli. Biz kendileri ile ilgili sonrasında suç duyurusunda bulunacağız” diye konuştu.

Hangi parti olduğuna dair yöneltilen soruyu cevapsız bırakan Pancar’ın ardından Merkez İlçe Başkanı Büşra Dişçioğlu, “Malumun ilanına gerek yok” yanıtını verdi.