BOLVADİN'İN MHP'Lİ BAŞKANLARI MAZBATALARINI ALDI

BOLVADİN BELEDİYESİ’NİN BORÇLARI AÇIKLANDI BOLVADİN BELEDİYESİ’NİN BORÇLARI AÇIKLANDI

Bolvadin Belediye Başkanı MHP’li Derviş Aynacı, Dişli Belediye Başkanı MHP’li Ahmet Mert, Özburun Belediye Başkanı MHP’li Bünyamin Özdemir ve İGM Üyesi Mehmet Koyuncu mazbatasını aldı.

İlçe Seçim Kurulunda düzenlenen törenle, Bolvadin Belediye Başkanı MHP’li Derviş Aynacı, Dişli Belediye Başkanı MHP’li Ahmet Mert, Özburun Belediye Başkanı MHP’li Bünyamin Özdemir ve İGM Üyesi Mehmet Koyuncu mazbatasını aldı. 

Bu zaferi kazanmamızı sağlayan vatandaşlarımıza hizmet edeceğiz

Mazbata törenine, Milliyetçi Hareket Partisi Bolvadin İlçe Başkanı Mahmut Kızıltoprak’ta katıldı. Mazbata töreninin ardından açıklamalarda bulunan Başkan Kızıltoprak, “Yoğun bir seçim döneminin ardından Bolvadin, Dişli ve Özburun’da büyük bir başarıya imza attık. Milletvekilimiz Mehmet Taytak ve teşkilatımızın yoğun çalışmaları soncu zaferi biz kazandık. Milliyetçi Hareket Partisi’nden Bolvadin, Dişli ve Özburun adaylarımız belediye başkanı oldu. Bu zaferi kazanmamızı sağlayan vatandaşlarımıza 5 yıl boyunca önemli hizmetler yapacağız. İlçelerimize ve beldelerimize hayırlı olsun” dedi.

Editör: Ayben Horzum