“BİZİM EN ÖNEMLİ PROJEMİZ AFYONKARAHİSAR’DIR!”

PAT-PAT KAZASI 2 ÖLÜ PAT-PAT KAZASI 2 ÖLÜ

Saadet Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Beytullah Karataş vatandaşlar ile buluşmaya devam ediyor.

Pazar yeri ziyaretlerine devam eden Karataş’a pazar esnafı ve vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. Ziyarette konuşan Beytullah Karataş, 31 Mart seçimleri için teşkilat mensuplarının çalışmalarının önemli olduğunu belirterek, "Bizler kazanacağımıza inanıyoruz. Onun için kalan 34 günde pazar yerlerini, mahalleleri, çarşıyı, sokakları terimizle sulayacağız. Afyonkarahisar ve mahallelerinin çözülemeyecek hiçbir sorunu yoktur. Bizim en önemli projemiz Afyonkarahisar'dır, Afyonkarahisar'da yaşayan insanımızdır" açıklamalarında bulundu.

AFYONKARAHİSAR’N SORUNLARI MİLLÎ GÖRÜŞ'LE ÇÖZÜLÜR

Beytullah Karataş, Afyonkarahisar için hazırladığı projeleri anlatarak, "İnsana dokunan, Afyonkarahisar'ı yaşanılabilir kılan, huzuru artırmaya yönelik çabalarımız olacak. Afyonkarahisar’a yönelik en hakiki çözümümüz kentsel dönüşümde, trafik sorununda ve toplu taşımadaki yoğunluğa yönelik olacaktır. Bunun için de Saadet Partisi Afyonkarahisar İl Başkanlığımız 1 yıldır uzmanlarla çalışıyor. Biz 34 gün boyunca Afyonkarahisar'ın sorunlarını Millî Görüş belediyeciliğiyle nasıl çözeceğimizi vatandaşımıza anlatacağız. Çünkü Afyonkarahisar'ın sorunları Millî Görüş'le çözülür" değerlendirmelerinde bulundu.

ALIN TERİNE, HİZMETE, İSTİHDAMA, ÜRETİME KATKI SAĞLAYACAĞIZ

Karataş; ‘’Saadet Partili belediye başkanlarımız beldeye, ilçeye Afyonkarahisarımıza akın akın her türlü hizmetin gelmesi için gayret sarf edecek. Burada vatandaşlarımızın bizlere gösterdiği ilgiden de anlaşılacağı üzere halkımızın büyük bir desteği ile bizim birinci amacımız olan hak, hukuk, adalet ile tüm adam kayırmacılığına, hukuksuzluğa, ranta, israfa son vereceğiz, yetim hakkını koruyacağız. Bu şehirde alın terine, istihdama, üretime katkı sağlayacak, hizmet belediyeciliğini gerçekleştirilebilir kılacağız" dedi.

BU SEÇİMDE TEK AKIL GİDECEK, ORTAK AKIL GELECEK

Karataş şöyle devam etti; ’’İnsanımızın derdini görmezden, duymazdan gelen bu yönetim anlayışı gidecek; vatandaşın derdini önceleyenler olarak biz geleceğiz. Bu seçimde; tek akıl ve "ben yaptım, oldu" anlayışı gidecek, istişare ve ortak akıl gelecek! İsraf ve yolsuzluk bitecek, gerçek belediye hizmetini önceleyen anlayış esas alınacak. Hiçbir hemşehrim karamsarlığa ve umutsuzluğa kapılmasın. Problemlerimizi her geçen gün derinleştiren bu yanlış anlayış son bulacak, tüm problemlerimiz hızlıca ve kalıcı bir şekilde 31 mart itibariyle çözüme kavuşacak.’’

SİYASET HALKA HİZMET ETMEK İÇİN YAPILIR

Karataş; ’’Siyaset halka hizmet etmek için yapılır. Hizmet ise kendine ve çevresine çıkar temin etmek değil, vatandaşlarımızı müreffeh bir hayat standardına ulaştırmaktır. Hak yemeden ve yedirmeden de hizmet üretmek ve yatırım yapmak mümkündür. Milli Görüş hareketi, Saadet Partisi olarak siyasi tercihleri ne olursa olsun insanımızın hiçbir ayrıma maruz kalmadan belediye hizmetlerinden eşit biçimde faydalanabildiği bir Afyonkarahisar’ı benimsemekteyiz.’’