BELEDİYE ZABITA MÜDÜRLÜĞÜNE MURAT GÜRSAN ATANDI

HEKİMLERDEN FİLİSTİN İÇİN SESSİZ YÜRÜYÜŞ HEKİMLERDEN FİLİSTİN İÇİN SESSİZ YÜRÜYÜŞ

Afyonkarahisar Belediyesi’nde yeni görevlendirmeler devam ediyor. Belediye Zabıta Müdürlüğü’ne eski Müdür Murat Gürsan yeniden atandı.

Afyonkarahisar Belediyesi’nde 32 yıldır görev yapan Murat Gürsan 2009 yılında İtfaiye Müdürlüğü görevini sürdürürken, dönemin Zabıta Müdürü Turan Gedikkaya’nın 2016 yılı başında emekliye ayrılmasının ardından Belediye Başkanı Burhanettin Çoban tarafından Zabıta Müdürlüğü’ne de atanmıştı. Bir süre İtfaiye ve Zabıta Müdürlüklerini bir arada yürüten Murat Gürsan, İtfaiye Müdürlüğü görevini bir süre sonra bırakmış, Zabıta Müdürlüğü görevine devam etmişti.

Belediye eski Başkanı Mehmet Zeybek döneminde Zabıta Müdürlüğü görevinden alındıktan sonra Zabıta bünyesinde memur ve zabıta amiri olarak görev yapan Murat Gürsan’ın görev yeri Belediye içerisinde bir çok kez değiştirilmişti.

Konuyu yargıya taşıyan Murat Gürsan seçimlere kısa bir süre kala Mahkeme tarafından haklı bulunmuştu. Seçimlerin tamamlanmasının ardından Belediye Başkanı Burcu Köksal tarafından yeniden Afyonkarahisar Belediyesi Zabıta Müdürlüğü görevine getirildi.