BELEDİYE BAŞKANI SERKAN KOYUNCU'DAN ÖZEL VATANDAŞLAR ONURUNA YEMEK

Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu Dünya Engelliler Günü sebebiyle ilçemizde yaşayan engelli vatandaşlarımız ve aileleri onuruna Taş Konak Restoran'da yemek organize etti.

Her insanın yeryüzündeki en değerli varlık olduğunu ifade eden Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, "Engellilik konusu, yalnızca engelli bireyleri ve ailelerini değil, toplumun tüm kesimlerini ilgilendiren önemli bir konudur. Engellilik, sosyal hayatı engelleyen bir kusur değil, desteklenmesi gereken bir durum olarak kabul edilmeli ve her fırsatta onları kucaklayarak, eşit ve değerli vatandaşlar olduklarını göstermeliyiz.

EMİRDAĞ’DA GECE YARISI BENZİNLİĞİ SOYUP KAÇTILAR EMİRDAĞ’DA GECE YARISI BENZİNLİĞİ SOYUP KAÇTILAR

Engelli vatandaşların toplumun vazgeçilmez ve ihmal edilmez bir parçası olduğunu ve her birimizin de bir engelli adayı olduğunu unutmamalıyız. Bu vesileyle bir kez daha sosyal yaşamın bir parçası olmalarının önündeki engelleri azimle, inançla aşan engelli vatandaşlarımızın ve ailelerinin 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nü tebrik ederek tüm engelli vatandaşlarımıza ve ailelerine sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir hayat diliyorum."ifadelerini kullandı

Özel vatandaşlarımızla yakından ilgilenen Belediye Başkanı Serkan Koyuncu onların talep ve önerilerini dinleyerek programa katıldıklarını için kendilerine teşekkür etti.

Yemek programına Kaymakam Osman Bilici, Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Gürkan Emeksiz, kurum amirleri, engelli vatandaşlar ve aileleri katıldı.