BELEDİYE BAŞKAN ADAYI YAĞCI, “EN DÜŞÜK MAAŞ 35 BİN LİRA!”

İYİ Parti'nin Belediye Başkan adayı Alper Yağcı, seçim kampanyası boyunca yerel yönetim birimlerini ziyaret ederek, şehre hizmet politikalarını ve çalışanlara yönelik vaatlerini paylaşıyor. Bu ziyaretler kapsamında, Park ve Bahçeler Müdürlüğü ve Veteriner İşleri Müdürlüğünü ziyaret etti.

Yağcı, ziyaretler sonrasında yaptığı açıklamada, Afyonkarahisar'a yeni bir belediyecilik yaklaşımı getirmenin önemine değindi. Mutlu ve huzurlu çalışanların kenti daha da güzelleştireceğini vurgulayan Alper Yağcı, göreve gelmesi halinde personelin en düşük maaşını 35.000 TL'ye yükselteceğini, yılda 52 defa ikramiye ödemesi yapacağını ve öğle yemeklerinin ücretsiz olacağını garanti altına aldıklarını söyledi.

Yağcı'nın belirttiğine göre, şehir hizmetleri bir ekip işi ve mutlu çalışanlarla başarının elde edileceğine inanılıyor. İYİ Parti adayı, çalışanları siyasi görüşlerine göre değerlendirmeyeceklerini ve kimseyi işinden edilmeyeceğini açıkladı. Belediye ekibi ile birlikte, tüm Afyonkarahisar halkı için daha yaşanabilir bir şehir inşa etmeyi hedeflediklerini duyurdu.