BAŞKAN KÖKSAL: “ALİ ÇETİNKAYA’NIN MİRASINI KORUMANIN MUTLULUĞUNU YAŞIYORUZ” BAŞKAN KÖKSAL: “ALİ ÇETİNKAYA’NIN MİRASINI KORUMANIN MUTLULUĞUNU YAŞIYORUZ”

BASKETBOL TURNUVASI KAZANANLARI KUPALARINI ALDI

Gençlik Kupası 3×3 Basketbol Turnuvası müsabakaları gençler, yıldızlar ve küçükler kategorilerinde 8’er takımın mücadelesi ile yapıldı

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’na özel düzenlenen spor turnuvalarında heyecan devam ediyor. Zafer Meydanı’nda düzenlenen Gençlik Kupası 3×3 Basketbol Turnuvası heyecan dolu müsabakalarla 18-19 Mayıs 2024 tarihleri arasında gençler, yıldızlar ve küçükler kategorilerinden 8’er takımın mücadelesine sahne oldu. Turnuvanın sonucunda kazanan takımlar, Zafer Meydanı’nda düzenlenen törenle kupalarına kavuştu. Ledex Akrobasi Basketbol Show, izleyicilere unutulmaz bir performans sundu. Heyecanla beklenen 3×3 Basketbol turnuvasını başlatan Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, turnuvaya katılan tüm sporculara başarılar diledi. Gençlerin spora katılımının önemini vurgulayan Müdür Kasapoğlu, bu tür turnuvaların gençlerin yeteneklerini keşfetmeleri ve geliştirmeleri için önemli bir platform olduğunu ifade etti.

Editör: Ayben Horzum