BAŞKAN ŞAHİN’DEN, “REGAİP KANDİLİ” MESAJI

İscehisar Belediye Başkanı Ahmet ŞAHİN, Regaip Kandili münasebetiyle kutlama mesajı yayımladı.

Regaip Kandili’nin tüm İslam aleminde birlik, beraberlik ve kardeşliğe vesile olmasını dileyen Başkan Şahin mesajında, “Ramazan ayının müjdeleyicisi ve üç ayların ilk kandil gecesi Regaip Kandilini idrak etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Böylesi mübarek gün ve geceler, yaratılış gayemizi idrak etmek, yaşamımızı gözden geçirmek adına önemli fırsatlardır.

ALPER YAĞCI'NIN EMEKLİ VAADİ: BELEDİYE TESİSLERİNDE ÇAY SADECE 1 TL! ALPER YAĞCI'NIN EMEKLİ VAADİ: BELEDİYE TESİSLERİNDE ÇAY SADECE 1 TL!

Allah'ın rahmet ve bereketini müminlere ihsan ettiği Regaip Gecesi, manevi duygularımızın yoğunlaştığı, dini ve ahlaki değerlerin öneminin tekrar tekrar vurgulandığı önemli bir gündür. Ülkemizde ve tüm İslam dünyasında barış ve hoşgörü çağrısının yapıldığı bu anlamlı gün, birlik ve beraberlik duygularının gelişmesine, güçlenmesine vesile olmakta, hak ve hukuka riayetin, sevgi, saygı, doğruluk, dürüstlük gibi erdemlerin değerlerini bir kez daha öne çıkarmaktadır.

Bu duygu ve düşüncelerle, bu mübarek günlerin insanlığın yaşadığı sıkıntıların sona ermesine vesile olmasını temenni ediyor, hemşehrilerimizin ve tüm İslam aleminin mübarek üç aylarını ve Regaip Kandilini tebrik ediyorum.” dedi.