BAŞKAN KOYUNCU, “KARAKOL BASMAK BENİM TARZIM DEĞİL!” BAŞKAN KOYUNCU, “KARAKOL BASMAK BENİM TARZIM DEĞİL!”

BAŞKAN ŞAHİN, “SICAK ASFALT ÇALIŞMALARININ STARTINI VERDİK”

İscehisar Belediyesi ille Afyonkarahisar İl Özel İdaresi arasında imzalanan protokol kapsamında sıcak asfalt çalışmaları dualar eşliğinde kesilen kurbanla başladı.

Çalışmalar hakkında bilgi veren Belediye Başkanı Ahmet ŞAHİN, “Sıcak asfalt çalışmalarımızın 2. Etap çalışmalarını bugün itibari ile başlattık. Belirlenen alanlarda 10.000 m2 sıcak asfalt atacağız. Hizmet kervanımız genişleyerek devam edecek. İscehisar her şeyin en iyisine, en güzeline layık.” dedi.

Başlatılan çalışmalar dolayısıyla Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Mehmet Özhaseki’ye, Afyonkarahisar Valimiz Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı’na, önceki dönem Orman ve Su İşleri Bakanımız Prof. Dr. Veysel Eroğlu’na, Afyonkarahisar Milletvekillerimiz Ali Özkaya’ya, İbrahim Yurdunuseven’e, Hasan Arslan’a, AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanımız Hüseyin Ceylan Uluçay’a, İl Genel Meclis Başkanı Burhanettin Çoban’a, Afyonkarahisar İl Özel İdaresi genel Sekreteri Osman Ziya Bilim’e, İl Genel Meclis Üyelerimiz Murat Dikmen’e, Mesut Çelen’e, Ak Parti İscehisar İlçe Başkanımız Metin Balaban’a ve emeği geçen herkese teşekkür ederim.” dedi.