BAŞKAN MEHMET ZEYBEK’İN RAMAZAN AYI MESAJI

      Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Ramazan ayının başlangıcı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Zeybek, Müslüman Âlemi tarafından büyük özlemle beklenen Ramazan Ayı’nın tüm bereketiyle yüreklere mutluluk ve manevi coşkular getirmesi temennisinde bulunarak, Afyonkarahisar halkının ve tüm İslam Âleminin Ramazan Ayı’nı kutladı.

Rahmet, bereket ve kurtuluş ayı olan mübarek Ramazan-ı Şerif’e kavuşmanın heyecanını ve mutluluğunu yaşandığını söyleyen Başkan Zeybek, mesajında şu ifadelere yer verdi;

“İslam dünyasının büyük bir özlemle beklediği rahmet, bereket, mağfiret iklimi olan Ramazanı Şerif’e hep birlikte kavuşmanın heyecanı ve mutluluğunu yaşıyoruz. On bir ayın sultanı bu özel ayın, kadim şehrimizde en güzel şekilde yaşanacağına, kardeşlik sofralarının kurulacağına ve dayanışmanın her zamanki gibi kendini göstereceğine can-ı gönülden inanıyorum. İslam âleminin büyük bir hasretle beklediği on bir ayın sultanı Ramazan-ı Şerif’in feyiz, rahmet, mağfiret, bolluk ve bereket mevsimi olarak geçmesini Cenab-ı Hak'tan niyaz ediyorum.

Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennemden kurtuluş olan Ramazan-ı Şerif, milletimiz, İslam âlemi ve tüm insanlık için hayırlara vesile olsun. Hemşehrilerim başta olmak üzere İslam âleminin mübarek Ramazan-ı Şerif’ini tebrik ediyor; sağlıkla ve afiyetle önce Kadir Gecesi’ne ve ardından Ramazan Bayramı’na kavuşmayı temenni ediyorum. Ramazan ayımız mübarek olsun.”