BAŞKAN KÖKSAL MAL VARLIĞINI AÇIKLADI

Belediye Başkanı Burcu Köksal, 31 Mart seçimlerinden önce söz verdiği gibi mal varlığını kamuoyuyla paylaştı. 
Sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada mal varlığını Afyonkarahisarlı hemşehrilerine duyuran Başkan Burcu Köksal açıklamasında, “Değerli Afyonkarahisarlı Hemşehrilerim,Seçimlerden önce söz verdiğim gibi mal varlığımı sizlerle paylaşıyorum. Hemşehrilerim, kendi seçtiği Belediye Başkanına güvenmeli ve inanmalıdır. 'Şeffaf Belediyecilik Başkanlık makamından başlar' anlayışıyla çalışacağımın bilinmesini ister saygılar sunarım” ifadelerine yer verdi.

BAŞKAN BURCU KÖKSAL’DAN ÇÖLYAK HASTALARIMIZA MÜJDE BAŞKAN BURCU KÖKSAL’DAN ÇÖLYAK HASTALARIMIZA MÜJDE

Belediyemiz girişindeki panoya mal varlığını asan Başkanımız Afyonkarahisar Belediyesi’ni şeffaf yönetim anlayışı ile yöneteceklerini söyledi.

Afyonkarahisar Belediyesi’nin her türlü icraatının, her türlü ihalesinin ve satın almasının kamuoyu ile paylaşılacağını da aktaran Belediye Başkanımız Burcu Köksal, “Afyonkarahisarımızın parasını Afyonkarahisarlı hemşehrilerimiz için harcayacağız. Belediyenin gelirlerini doğru yerde kullanarak hemşehrilerimizin bir kuruşunu dahi çarçur etmeden adaletli bir yönetim anlayışıyla hizmet edeceğiz” diye konuştu.