BAŞKAN BURCU KÖKSAL'IN KADİR GECESİ MESAJI

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Av. Burcu Köksal, Kadir Gecesi'nin hayırlara vesile olmasını temenni etti.

Belediye Başkanı Av. Burcu Köksal, Kadir Gecesi nedeniyle yayınladığı mesajında şu ifadeleri kullandı:

“Bin aydan daha hayırlı bir gece olan Kadir Gecesi’ne ulaşmanın sevinci ve mutluluğunu yaşamaktayız. Tutulan oruçlarla yapılan ibadet, yardımlaşma ve dayanışmayla dolu bir manevi iklimden geçerek idrak ettiğimiz mübarek Ramazan Ayı, Kadir Gecesi ile zirveye ulaşmakta ve bayram sevincimizle taçlanmaktadır. Bu kutlu gece vesilesiyle yüce dinimizin bizden istediği sevgi, saygı ve hoşgörü ortamının kurulmasına, birlik, beraberlik ve kardeşliğimizin güçlenmesine, insani ve ahlaki meziyetlerin yaygınlaşmasına gayret gösterelim. Bir ay boyunca oruçlarımızı tutarak, iftar sevinci yaşayarak Ramazan Ayı’nın huzur ve maneviyatını hissettik. Bu güzel günler Müslümanlar için manevi değerlerin arttığı, yardımlaşmanın, komşuluk ve akrabalık hukukunun daha da önem kazandığı zamanlardır. Bütün insanlık için hidayet rehberi olan Kur’an-ı Kerim'in bu gecede indirilmeye başlanmış olması, Kadir Gecesi'ni diğer bütün zaman dilimlerinden üstün kılan özelliğidir.

AK PARTİ İL BAŞKANI HÜSEYİN MENTEŞ 19 MAYIS MESAJI YAYINLADI AK PARTİ İL BAŞKANI HÜSEYİN MENTEŞ 19 MAYIS MESAJI YAYINLADI

Bu mukaddes günlerin ülkemize, milletimize ve tüm İslam âlemine hayırlar getirmesini diliyorum. Başta Afyonkarahisarlı hemşerilerim olmak üzere tüm vatandaşlarımızın ve İslam dünyasının Kadir Gecesi'nin hayırlara vesile olmasını dilerim. Sevgi ve saygılarımla.”