VALİ YİĞTBAŞI, “ZAFER MÜZESİ HEPİMİZİN, AĞUSTOS’TA TAMAMLANMIŞ OLACAK” VALİ YİĞTBAŞI, “ZAFER MÜZESİ HEPİMİZİN, AĞUSTOS’TA TAMAMLANMIŞ OLACAK”

BAŞKAN BURCU KÖKSAL’DAN KURBAN BAYRAMI MESAJI

Belediye Başkanı Burcu Köksal, Kurban Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.Tüm hemşerilerimizin bayramını kutlayan Başkan Burcu Köksal, halkımızı birbirine yakınlaştıran; dayanışma, kardeşlik, birlik ve beraberlik duygularını hissettiğimiz bir bayrama daha ulaşmanın sevincini yaşadığını söyledi.

Bayramların kırgınlıkların unutulduğu, sevgi ve hoşgörünün hâkim olduğu, dargınların barıştığı, dostlukların pekiştiği günler olduğunu hatırlatan Başkan Burcu Köksal mesajında şu ifadelere yer verdi; “Milletçe, sevgi, saygı ve hoşgörü atmosferinin yoğun olarak yaşandığı, dargınlıkların ve kırgınlıkların unutulduğu, kardeşlik duygularının doruğa ulaştığı bir Kurban Bayramına daha kavuşmanın mutluluğu ve heyecanı içerisindeyiz.

Umutların yeşerdiği, iyiliklerin filizlendiği, dayanışmanın ve yardımlaşmanın arttığı bayram günlerini dayanışma ruhumuzu, kardeşlik hukukumuzu pekiştirecek bir fırsat olarak görmeliyiz.

Bayramlar, aile fertlerinin, akraba ve arkadaşların bir araya geldiği, hasret giderdiği, komşuluk ve akrabalık ilişkilerini geliştiren özel günlerdendir. Sevinmek kadar sevindirmenin de önemli olduğu dini bayramlarda, yardımlaşma ve dayanışmanın gereği olarak yaşlılarımızın, muhtaç, yoksul, yetim ve kimsesizlerin hatırlanması, desteklenmesi ve sevindirilmesi büyük önem taşımaktadır. Bu duygu ve düşüncelerle, tüm Afyonkarahisarlı hemşerilerimin, Kurban Bayramı’nı en içten duygularla kutlar, aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmet ve şükranla anar, herkese sevdikleri ile birlikte sağlıklı ve mutlu bir bayram geçirmelerini dilerim” dedi.

Editör: Ayben Horzum