BAŞKAN BURCU KÖKSAL’DAN BABALAR GÜNÜ MESAJI

KIZILAY’DAN MADEN SUYU FABRİKASI İLE İLGİLİ AÇIKLAMA KIZILAY’DAN MADEN SUYU FABRİKASI İLE İLGİLİ AÇIKLAMA

Belediye Başkanı Burcu Köksal, Babalar Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. Babaların ailenin temel direği olduğunu ifade eden Başkan Burcu Köksal “Ailesi için her türlü fedakârlığı üstlenen bilgi ve tecrübeleriyle her zaman yol gösteren tüm babaların Babalar Günü’nü kutluyorum” dedi.

Tüm babaların evlatlarının yetişmesinde ve hayata hazırlanmasında her zorluğa göğüs gererek özverili davrandığına dikkat çeken Başkan Burcu Köksal, mesajında şu ifadelere yer verdi:
“Aile olmanın en güzel yanı, birlik ve beraberliğin en sıcak ve güvenli şekilde hissedilmesidir. Aile çatısının altında sonsuz sevgileri ve şefkatleri ile bizleri yetiştiren annelerimiz gibi, babalarımız da evlatlarının sığınacağı bir liman, gölgesinde huzur bulacağı ulu bir çınar ve güvenle sırtını yaslayacağı yüce bir dağdır.

Çağdaş bireylerin yetişmesinde babalara düsen önemli sorumluluklar vardır. Mutlu ve güzel yarınlara umutla bakılmasını sağlayan, zorluklara karsı cesareti güçlendiren, özgür ruhlu bireylerin yetişmesini sağlayan, emek ve sabırları ile topluma örnek olan, kalpleri şefkat dolu babaların da çabası ile toplum daha ileriye gidecektir.

Bu duygularla başta, büyük bir emekle yetiştirdikleri değerli evlatlarını vatanımız için feda eden aziz şehitlerimizin babaları olmak üzere, tecrübeleriyle her zaman yol gösterici olan, hayatı boyunca maddi-manevi bütün imkânlarını ailesi için seferber eden tüm babaların Babalar Günü’nü kutluyor, kendilerine aileleriyle birlikte sağlıklı, mutlu, huzurlu bir hayat diliyorum” dedi.

Editör: Ayben Horzum