BAŞKAN BURCU KÖKSAL MARBLE FUARINA KATILDI

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burcu Köksal, bu yıl 29’uncusu düzenlenen Marble İzmir-Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarına  katıldı.

“ENGELLER BİZE NE SÖYLER” PROGRAMI YARIN “ENGELLER BİZE NE SÖYLER” PROGRAMI YARIN

Fuarın açılışına törenine katılan Belediye Başkanımız Burcu Köksal, Afyonkarahisar’lı iş insanlarıyla yakından ilgilendi. Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, İscehisar Belediye Başkanı Seyhan Kılınçarslan, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Ege Maden İhracatçıları Birliği Başkanı İbrahim Alimoğlu, AFSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Sayın, İscehisar Mermerciler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Çakmak ile birlikte standları tek tek ziyaret eden Başkanımız, başarılarından dolayı firma yetkililerini tebrik etti.

Maden ve özellikle mermercilik sektörünün lokomotifi olan ilimizin ülke ekonomisinde önemli bir yere sahip olduğunu söyleyen Başkanımız, Türk mermerinin dünyada hak ettiği yere gelebilmesi ve sektörün geleceğine yön vermesi açısından İzmir Fuarı’nın önemine işaret etti.   Doğaltaş sektörünün en büyük küresel buluşması olarak bilinen fuarda Afyonkarahisar’dan 120 firmanın stant açtığı öğrenildi.