BAŞKAN BURCU KÖKSAL 9 MÜDÜRÜ GÖREVDEN ALDI.

Belediye Başkanı Burcu Köksal, kendi ekibini kurmaya başladı. Belediyenin resmi internet sitesinde 9 müdürün görevden alındığı yer aldı.

Başkan Burcu Köksal 9 müdürü görevden aldı. Onların yerine yeni atamalar yapıldı. Görevden almalar belediyenin resmi internet sitesinde yer aldı. 

FEN İŞLERİ MÜDÜRÜ DEĞİŞTİ

Fen İşleri Müdürü Onur Sadioğlu görenden alınarak yerine Bahadır Jurnal atandı. İnsan Kaynakları Müdürü olan Serdar Çetinkaya’da görevden alınan isimler arasında. Onun yerine de Mevlüt Çelik’in ataması yapıldı. İşletme Müdürü Bekir Bayram yerine de Selçuk Uluman atandı. 

CEM KASAPOĞLU’NA 3 ÖNEMLİ GÖREV

Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü’nde görev yapan Sami Çetinaktı’da görevden alındı. Onun yerine de vekaleten Cem Kasapoğlu görevlendirildi. Temizlik İşleri Müdürü Nurullah Peker’de görevden alınan bir diğer isim. Peker’in yerine Cem Kasapoğlu atandı. Kasapoğlu’nun vekaleten sürdürdüğü Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü görevi devam ediyor. 

SU KANALİZASYON MÜDÜRÜ KADIN OLDU

Muhtarlık ve Sosyal Hizmetler Müdürü Mustafa Demirhöyük görevden alındı. Demirhöyük yerine Mevlüt Çelik atandı. Su ve Kanalizasyon Müdürü İhsan Kahveci’de görevden alınan isimler arasında. Kahveci’nin yerine Tuba Ciğerci görevlendirildi. 

ZABITA MÜDÜRÜ DEĞİŞTİ

“ENGELLER BİZE NE SÖYLER” PROGRAMI YARIN “ENGELLER BİZE NE SÖYLER” PROGRAMI YARIN

Veteriner İşleri Müdürü İsmail Atlı’da görevden alınarak yerine Şükrü Ertunç atandı. Zabıta Müdürü Taner Çelik’te görevden alınan isimler arasında. Çelik yerine Zabıta Müdürü olan isim Resul Erkmen oldu. Belediyedeki yapılanmanın devam edeceği öğrenildi.