BAŞKAN AYNACI, ESNAFIN TALEPLERİNİ İLK AĞIZDAN DİNLEDİ

Bolvadin Belediye Başkanı Derviş Aynacı, Bolvadin Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi'ni ziyaret ederek, esnafın talep ve isteklerini dinledi. Ziyaret sırasında esnafla samimi bir ortamda bir araya gelen Başkan Aynacı, esnafın taleplerinin yerine getirilmesi konusunda gerekli girişimlerde bulundu.

Bolvadin Belediye Başkanı Derviş Aynacı, ilçeyi halkın talep ve istekleri doğrultusunda halkla ile beraber inşaa etmeye devam ediyor.  Bolvadin Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi'ni ziyaret eden Başkan Aynacı, esnafın karşılaştığı sorunları ilk ağızdan dinledi. Esnafın işlerini daha verimli bir şekilde sürdürebilmeleri için altyapı ve çevre düzenlemelerinin önem vereceklerini belirten Başkan Aynacı,  aynı zamanda, esnafın daha iyi koşullarda iş yapabilmesi için belediye olarak ellerinden gelen desteği sağlamaya hazır olduklarını belirtti. Ziyaret sırasında esnafın memnuniyeti ve talepleri konusunda olumlu geri bildirimler alan Başkan Aynacı, işbirliği ve diyaloğun önemine dikkat çekti. Bolvadin'in ekonomik ve sosyal anlamda gelişmesi için esnafla yakın ilişkiler içinde olacaklarını ifade etti.

Esnaflardan Başkan Aynacı’ya teşekkür

BOLVADİN’DE MHP ADAYI KAZANCI KAZANDI BOLVADİN’DE MHP ADAYI KAZANCI KAZANDI

Bolvadin Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi üyeleri de Başkan Aynacı'nın ziyaretinden memnuniyet duyduklarını ifade ederek, kendilerine gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ettiler. Esnafın sesini duyan ve çözüm odaklı yaklaşım sergileyen Başkan Aynacı'ya desteklerini ve işbirliği çağrılarını ilettiler. Başkan Aynacı ayrıca yapılacak olan Bolvadin Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi'nin seçimlerinin şimdiden hayırlı olması temennisinde bulundu.