BAŞBUĞ TÜRKEŞ ANISINA 106 TÜRK BAYRAĞI DAĞITILDI

Ülkü Ocakları Afyonkarahisar İl Başkanlığı Asena Birimi, Türk milliyetçiliğinin öncülerinden ve MHP’nin kurucusu merhum Alparslan Türkeş’in doğumunun 106. Yılı nedeniyle 106 yaş’a ithafen 106 Türk bayrağı dağıttı.

YAZ KUR'AN KURSLARI ARASI FUTBOL TURNUVASI BAŞLADI YAZ KUR'AN KURSLARI ARASI FUTBOL TURNUVASI BAŞLADI

Ülkü Ocakları Afyonkarahisar İl Başkanlığı Asena Birimi Türk milliyetçiliğinin öncülerinden ve Milliyetçi Hareket Partisi’nin kurucusu merhum Alparslan Türkeş’in doğumunun 106. yılı münasebetiyle anlamlı bir etkinliğe imza attı. Asena Birimi Üyeleri, Merhum Alparslan Türkeş’in doğumunun 106. Yılı nedeniyle 106 yaş’a ithafen 106 Türk bayrağı dağıttı.

“EVLATLARI OLARAK SONUNA KADAR ONUN GÖSTERDİĞİ ÇİZGİDE İLERLEYECEĞİZ”

Asena Birimi Başkanı Hilal Kalafat, “Bugün Türk milliyetçiliğinin öncülerinden ve Milliyetçi Hareket Partisi’nin kurucusu merhum Alparslan Türkeş’in doğumunun 106. yıl dönümünü coşku ve gurur içinde kutluyoruz. Bu özel gün vesilesiyle, Asena Birimi olarak 106 yaşa ithafen 106 adet Türk bayrağı dağıttık. Bayraklarımızı gururla taşıyarak, vatanımıza ve milletimize olan sevgimizi her daim hissettireceğiz. Merhum Alparslan Türkeş’in, evlatları olarak sonuna kadar onun gösterdiği çizgide, sahip olduğu davaya sahip çıkacağımızı bir kez daha haykırıyoruz.” dedi.

Editör: Ayben Horzum