BAKAN GÖKTAŞ, AK PARTİ İL BAŞKANLIĞI’NI ZİYARET ETTİ

 Bir dizi ziyaret dolayısıyla ilimize gelen Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı’nı ziyaret etti. Ziyarette konuşan AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Menteş, “İnşallah zafer bayraklarımıza bir yenisini daha eklemeyi hedefliyoruz. Bu yüzden bizler hükumetimizin yaptığı yatırımları hayallerini hedeflerini dikkatle takip eden Türk milletinin kararının da bu yönde olacağını biliyor inanıyoruz” dedi.

Bir dizi ziyaret dolayısıyla ilimize gelen Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı’nı ziyaret etti. Bakan Göktaş’ın programına AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven ve Dr. Hasan Arslan, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, İl Genel Meclis Başkanı Burhanettin Çoban, AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay ve çok sayıda teşkilat mensubu katıldı.

Ziyarette bir konuşma yapan AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Menteş, “Öncelikle nazik ziyaretleriniz dolayısıyla teşekkür ediyorum. Afyonkarahisar’ın bir evladının bakan olması bizim için büyük bir şans, Rabbim yolunuzu bahtınızı açık eylesin. Memleketimize ülkemize hayırlı hizmetler yapmayı nasip eylesin.

KAPLICALAR EMEKLİLERE ÜCRETSİZ OLDU KAPLICALAR EMEKLİLERE ÜCRETSİZ OLDU

Sosyal hizmetler konusunda zaten çok iyi bir noktada olan Afyonkarahisar’ımız sizin desteğinizle daha da iyi hizmetler ve kazanımlar elde edecektir. Bakanlığımızın destekleriyle şehrimizi daha da ileriye taşımak adına çalışmalarımıza devam edeceğiz. 31 Mart yerel seçimleri için Belediye Başkan Adayımız Hüseyin Ceylan Uluçay beyefendi ile gece gündüz demeden sahalarda çalışıyor projelerimizi programlarımızı anlatıyoruz. Şehrimiz için gerçekleştirmek istediğimiz hayallerimizi anlatıyoruz. Elele birlik ve beraberlik içerisinde kültürümüzün bir parçası olan istişare ile çalışıyoruz. “İnşallah zafer bayraklarımıza bir yenisini daha eklemeyi hedefliyoruz. Bu yüzden bizler hükumetimizin yaptığı yatırımları hayallerini hedeflerini dikkatle takip eden Türk milletinin kararının da bu yönde olacağını biliyor inanıyoruz. Rabbim Hüseyin Başkanımızı ve partimizi çıktığı yolda mahcup etmesin” dedi.